Skocz do zawartości
IGNOROWANY

St-65 Defro Fałszywe Alarmy Z Czujników T1 T2


kurakk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku dni używam modułu st-65 soft 2.7.9, podłączonego pod K1P. Jak chodzi o odpytywanie modułu to nie ma problemu, wysyła to co ma wysyłać. Problem jest z czujnikami T1 i T2, mimo ustawionych progów alarmowych dzieje się tak,że temperatura na czujniku jest znacznie powyżej zadanego progu,a on bombarduje mnie smsami że temp.za niska, to samo tyczy się górnego progu. Zasuwam więc do kotłowni a na wyświetlaczu st-65 na T1 przykładowo 52 stopnie a próg ustawiony na 48. Czytałem posta w którym kolega Robi108 w lutym 2015 również miał z tym problem. Czy ktoś jeszcze ma takie problemy? Może ktoś wie gdzie leży przyczyna? Wg mnie jest to problem softu ale może się mylę i trzeba coś jeszcze ustawić, skalibrować czego nie znalazłem w instrukcji. Pomijając już fakt, że przy wysyłaniu alertu mogli też dodać ile faktycznie jest na T1 lub T2 a nie tylko że za wysoka bądź za niska ale to już niuans. Dla mnie istotne jest żeby alert był prawdziwy, wtedy odpytam sobie sterownik o resztę i wiem co się dzieje.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.