Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie Temperatury U Was


xdi

Rekomendowane odpowiedzi

Słabo, w Katowicach 27,3 pokazało nad ranem, teraz jest 25,6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To ja mam "ciepłe kraje" bo w nocy -11*C a teraz -8*C

 

Pozdrawiam gorąco RedEd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-23 st okolice Garwolina.

Na zewnątrz siwo ledwo słońce widać, wszyscy rzucili się do kotłów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

południowa wielkopolska,Ostrów wlkp godzina 8 minus 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyrardów. W nocy było -19 teraz -16.

 

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,ale jaki piękny VER przy takiej temperaturce,aż ciężko uwierzyć 19,93.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 6.30 przy glebie -21 teraz  godz. 10 -16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice Szczytna na Mazurach rano -21teraz-16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gliwice -19 nad ranem, teraz -15. O dziwo wszystko daje rade ale odkrylem tajemnice jednego pokoju, tzn. dlaczego nie moge go zagrzac wiecej jak +20 st. jak w reszcie domu nie stanowi to problemu. Na jednej kwaterze okiennej jest banan i uszczelki nie dolegaja. Wczoraj rano okno bylo cale mokre.

Gorzej bo w jednym z aut zamarzla ropa. Jakies dziadostwo teraz sprzedaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominek daje spokojnie radę tylko gałęzie znikają w tempie 100 L na dobę.Rano było o połowę stopnia mniej niż na zewnątrz, tyle że z przeciwnym znakiem.poz.Hermogenes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrozy , powiat miński w nocy -22 na chwilę obecną -12.

Kociołek daje radę . Pogoda bajeczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pamiętam takie zimy .U mnie teraz -16C rano było -24C a o 1.30 w nocy -23 C . Kociołek kwkd 15 kw na te moje ponad 300m2 , wyliczone zapotrzebowanie 13 ,2 kW zjada na dobę ok 30 kg do tej pory ale jak jeszcze potrzyma to jeszcze z 1-ą węglarkę więcej wciągnie . Na razie jest git .Palę 24/24.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak sprawują się kotły, dobrane na styk dają radę?

Słaby ten mróz bo jeszcze muszę trochę dusić kocioł paląc non stop drewnem w ilości 3 kg/godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość witek1234

Zapomniałem już że kiedyś były podobne lub większe mrozy i żyło się nie najgorzej. Teraz dopiero widzę jak duże mam zapotrzebowanie na ciepło i jak dziurawa jest ta moja chałupa. ^_^ Dawniej paliło się od dołu i kocioł nie wygasał,obecnie te chwilowe spadki temperatury na piecu przy rozpalaniu i wygaszaniu powodują że w domu mam 18*C. W Gorlicach rano było -20,obecnie -17. W nocy będzie sporo niżej bo pięknie niebo wypogodzone.  Teraz rozpalam dwa razy po 22 kg Bogdanki.Jest mnóstwo popiołu, sadzy w przewodach spalinowych oraz spieków wapiennych i z kilogram niedopału. Nawet gdyby temperatury spadły dużo niżej,nie da się palić od dołu by podnieść komfort cieplny w domu bo bym zaczadził i zakopcił całą okolicę,no i ilość sadzy w przewodzie dymowym uniemożliwiła by chyba palenie, a na dach nie da się wyjść bo zalega śnieg. Plus jest taki że widać jak kupka się zmniejsza i na szczęście szybciej go spalę.Ot, taki paradoks,nigdy nie przypuszczałem że będę czuł radość i ulgę widząc że zabraknie mi opału. :lol:  Już rozglądam się się za przyzwoitym Piastem albo czymś podobnym. Spoko,będzie dobrze,bez napinki, a i tak wolę zimę niż letnie prace czyli łażenie bez sensu i celu za kosiarką. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.