Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłogowe Nie Grzeje, Jak Odpowietrzyc


kryspin1983

Rekomendowane odpowiedzi

a6f68c89d523d9780250b18abf234dfb.jpg63632639d156d7566171816f9af5c668.jpg

 

 

Mam domowej roboty ogrzewanie podłogowe, od kwietnia działalo bez problemu, od dwóch dni podłoga jest zimna jedna rura ta na której jest niebieski zawór jest gorąca, a ta druga na której jest termostat jest zimna, reszta grzejników w domu jest gorąco działa bez problemu,

 

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest wpięta ta podłogówka??

Na poczatku zakręciłbym wszystkie grzejniki i dał pompę na max żeby pchała tylko w podłogówkę i potem sprawdzić całość

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłogowka jest wpieta w łazience w miejsce starego grzejnika ( obecnie w łazience jest podłogowka o drabinka.) Robił to koleś który w takim sam sposob zamonowal u miejsc kolego i u niego działa, taki sam metraż łazienki 5m2, u mnie też działało odkąd zacząłem grzeczna w piecu (węgiel) ostatnio spadło ciśnienie i zaopatrzona była drabinka w łazience, odpowtrzylem ja bo na drabince jest odpowietrznik, podniósl ciśnienie w układzie C.o, i chyba gdzieś od wtedy przestała grzać podłoga ale na 100 nie jest pewnien.

 

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw odkręconą drabinke na zaworze zasilającym i odkręć podłogówkę na max a resztę grzejników zakręć i tak jak mówiłem pompa na max i odpowietrzaj drabinkę

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.