Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Retorta Obrotowa, Jaki Kocioł


kris889

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam kotła z palnikiem obrotowym. Moc kotła 15kW(+/- 2kW). Zależy mi na zdejmowanym ruszcie awaryjnym żeliwnym.

Rozważam:

heiztechnika Q eko 15kW

seko bawaria 4k 15kw

skam p 15kw

 

Proszę o jeszcze inne propozycje.

 

Pozdrawiam

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiada ja mogę podpowiedzieć że firma PEREKO ma w jednym z modeli wersja BETA  palnik okrągły obrotowy żeliwny oraz żeliwny ruszt dodatkowy ma ten kocioł mój kolega z Chorzowa jest bardzo zadowolony ma też bardzo nowoczesny sterownik 5 pomp ,2 mieszacze internet itd warto poczytać co i jak jest może Cię zainteresuje a na pewno cenowo jest taniej niż twoje przykłady .

Ja mam inny kocioł inny palnik i tylko dlatego że Pereko 30 KW było droższe od mojego kotła ,mege tylko dodać że mam kocioł Witkowski i jestem zadowolony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Skam-P Plus 12kW (praca do 15kW na odpowiednim ekogroszku), a na 15kW nikt nie ma badań, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo

jest obrotowe azp-iron r, całe żeliwne, tj żeliwny korpus, żeliwne palenisko napowietrzane przez odpowiednie nawiercanie i żeliwny ślimak bez pełnego zwoju. Obrót zewnętrzny poza strefa bezpośredniego grzania z ruchem wahliwym. Półautomatyczna, odchylana wyczystka, aby nie rozklejać paleniska po sezonie

 

jest opcja kosza z technopolimeru z systemem kompensacji ciśnień

 

można dobrać ster internetowy na 2pompy lub na 5pomp z siłownikiem zaworu etc.

 

jest opatentowany żeliwny deflektor-separujący, którego głównym zadaniem jest odpowiednia praca w trybie automatu, może także służyć jako dwupoziomowe palenisko awaryjne (do okazjonalnego przepalania)

nowsze wydanie deflektora-separującego wygląda tak:

post-1687-0-47595200-1483024997_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galmet ma grubość wymiennika 5 mm - odpada

Heiztechnik nie przekonał mnie przepływ spalin w kotle

Skam dziwny jest ruszt.

Rakoczy brak informacji o powierzchni grzwczej.

Seko nie potrzebuje samoczyszczącego popielnika.

Tekla Draco- brak rusztu

Kawah należy wykonywać przeglądy...

 

Jakie jeszcze kiminero ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij się kolego, bo nie wiadomo czego ty chcesz od nas. "Ten nie, tamten nie, a tego się boję..."  Żenił się będziesz z tym kotłem?

 

Ode mnie masz ostatnią propozycję kotła Lazar. Wysil się i sobie wygooglaj.

 

Coś czuję, że na Skamie się skończy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbierasz i wysyłasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.