Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Termostat Pokojowy


Ellis

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w chwili obecnej wentylator mam na 40 procent, ale klapka otwarta na full, nie wiem czy to dobrze czy źle, nie mam termometru spalin i to błąd, rura do komina ciepła tak, że kilka sekund można trzymać, niestety piec co jakiś czas muszę czyścić z czarnej sadzy-suchej, ale jest i nie wiem co robię źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czujnik temp spalin sterownik pokazuje od 160 do 184 komin murowany w środku budynku wiec grzeje trochę domek. Wrzuć zdjęcia to zaradzimy coś. Umnie tak wymienik wygląda po paru dniach palenia. af0affe6b9795794181c31c549afd105.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nieudacznik13 : u mnie piec wygląda tak może po jednym dwóch dniach, później zarasta i czyszczę, tak jak pisałem jest to lekki kożuszek, obecnie jadę na nastawach 5/30 i 102 nadmuch, widzę też, że eko zmieszanie bo różnie potrafi się zachowywać w piecu przy tych samych nastawach, ostatnio musiałem skrócić czas bo długo dochodził do zadanej, a teraz po nowym zasypie, leciał jak wariat z temperaturą, ale  nie dopalał więc wydłużyłem czas postoju. Dziś biegałem u mnie po sklepach instalacyjnych w poszukiwaniu termometru spalin niestety pozostaje mi tylko internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz aktualny soft? Palę ruskiem i jest ok. Kup termometr spalin będzie Ci lepiej wyregulować powietrze.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.