Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem Z Piecem C.o.wali I Buczy


kasia28

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem i bardzo prosze o rade...wprowadzilam sie do mieszkania 70m2 ..hest tu piec c.o ELPRO zdjecia ponizej ...problem polega na tym iz ten puec zakladala poprzednia wlascicielka mieszkania ktorej musze zaplacic za ren piec 1500zl...ta pani twierdzila ze piec jest nowy nie mam faktur ani nic...i ze wszystko dziala...i tu jest problem po dopuszczeniu wody dzieja sie takie rzeczy ze z kotla nie wychodzi wogole cieplo temperatura rosnie nawer do 110 i dopiero trza znowu wody dolewac i puszcza....pozniej niby grzeje ok..wczoraj po dopuszczeniu wody temperatura normalnie rosla bylo ok...ale przy temp 50 stopni kociol dostal szalu walil i dudnil ze cala kamienica go slyszala...nie wiem ci sie stalo ..wezwalam fachowca sprawdzil i mowi ze zapowietrzony jest zakret od naczynia i trzeba to przerobic ...zdj ponizej ..i mowi ze niby woda ciagle ucieka z kotla ...ale jakim cudem ??? i ze jak to przerobie to bedzie okey..daje zdjecia przepraszam za chaos ale boje sie tego pieca ze wybuchnie co mam robic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kasiu - najlepiej jak dobry fachowiec przerobi tę instalację. Ciekawe jak ten kocioł spisywał się poprzedniej właścicielce?. Zapytaj ją kto montował ten kocioł. Dobrze by było,żeby nie poprawiał po sobie, a jeśli nie było w nim palone to w ramach gwarancji powinien poprawiać. Moje zdanie na ten temat jest takie, że wolałbym zapłacić innemu niż ma dalej partaczyć.Zagrożenie wybuchem jest dosyć duże.Ponadto mogą wyniknąć szkody- pompa ,nawet kocioł. W ostatnich latach "namnożyło się "fachowców". Nauczyli się kładąc glazury-siłą rzeczy musieli podczas tynkowania patrzeć na rurki-stąd ich "wysokie" umiejętności. Nie wiedzą,że ryzykują ludzkie życie-a swoje "w kratkę". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam mam problem i bardzo prosze o rade...wprowadzilam sie do mieszkania 70m2 ..hest tu piec c.o ELPRO zdjecia ponizej ...problem polega na tym iz ten puec zakladala poprzednia wlascicielka mieszkania ktorej musze zaplacic za ren piec 1500zl...ta pani twierdzila ze piec jest nowy nie mam faktur ani nic...i ze wszystko dziala...i tu jest problem po dopuszczeniu wody dzieja sie takie rzeczy ze z kotla nie wychodzi wogole cieplo temperatura rosnie nawer do 110 i dopiero trza znowu wody dolewac i puszcza....pozniej niby grzeje ok..wczoraj po dopuszczeniu wody temperatura normalnie rosla bylo ok...ale przy temp 50 stopni kociol dostal szalu walil i dudnil ze cala kamienica go slyszala...nie wiem ci sie stalo ..wezwalam fachowca sprawdzil i mowi ze zapowietrzony jest zakret od naczynia i trzeba to przerobic ...zdj ponizej ..i mowi ze niby woda ciagle ucieka z kotla ...ale jakim cudem ??? i ze jak to przerobie to bedzie okey..daje zdjecia przepraszam za chaos ale boje sie tego pieca ze wybuchnie co mam robic ...

Witam. Wstaw więcej zdjęć bo te które są nie otwierają się. Z samego opisu wnioskuje że cała instalacja jest zrobiona zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.