Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Verbomat- Nowe Podejście Do Procesu Spalania. Testy


energotop

Rekomendowane odpowiedzi

Działa jak trzeba.

 

No nawet miał małą awarię jak przylutowywał czujnik na płytce bo przewiercił niechcący małym wiertłem ścieżkę na płytce ( no chciał sobie polepszyć aby dobrze się wlutowało).

 

Dzwonił do producenta , który nawet chciał mu to wymienić ale temat opanował i tą ścieżkę jakoś też zalutował i wszystko,ok.

 

 

Wiadomo wszystko co piękne w bólu się rodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie widziałem tego ale aby wymienić ten czujnik, który był za krótki na ten nowy który dostał to musiał go odlutować z płytki i przylutować nowy to widocznie tam szyny nie było:(

 

Mówi, że mógł go przeciąć za skrzynką i przedłużyć i też by było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tam na produkcji urządzeń to ja się niestety nie znam.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa jak trzeba.

 

No nawet miał małą awarię jak przylutowywał czujnik na płytce bo przewiercił niechcący małym wiertłem ścieżkę na płytce ( no chciał sobie polepszyć aby dobrze się wlutowało).

 

To teraz już będzie wiedział że przy płytce się nie kombinuje :) Przy okazji lepiej żeby mu nic nie padło bo z naprawą gwarancyjną mogą być problemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za oszczednosci czy lutowane czy przyłacze , moze to sam czujnik powinien byc tak zabudowany ze go przy koncowce przewodu da sie wymienic a nie z całym kablem  ;)  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszczędność w sterowniku, oszczędność i jakość w spalaniu. SAME OSZCZĘDNOŚCI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, potężne oszczędności. Złącze w hurcie jakieś 60 GROSZY.

Nic, tylko klepać stery, i sprzedawać :]

Czujki są tak dobre, że nie trzeba wymieniać, chyba że ktoś potrzebuje długi kabel. Czy cuś B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczesciej wymieniaja ci co przepalaja na ruszcie awaryjnym wtedy łatwo przebic bezpieczna temperature dla czujnika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic, tylko klepać stery, i sprzedawać :]

Czujki są tak dobre, że nie trzeba wymieniać, chyba że ktoś potrzebuje długi kabel. Czy cuś B)

Nie pisałem tego złośliwie, a jedynie wyraziłem swoje zdanie na temat wyimaginowanej oszczędności. :) Verb, nie bierz wszystkiego na klatę. Stery produkuje ktoś inny i tak zdecydował wypuścić produkt ekonomiczny dla budżetu firmy.

Jeśli czujniki się nie psują, to tylko pozostaje się cieszyć, ale pozostaje kwestia ewentualnego przedłużenia kabelka. Nie każdy jest elektronikiem, elektrykiem i nie każdy posiada lutownicę i umiejętności ;)

Ja nadal czekam na full wersję sterownika. Kolejny sezon przejechałem na skrypcie i RPi :)

Szkoda, że wyświetlacz jest tylko dwu-linijkowy, taki trochę nie z tej epoki wobec wyświetlaczy "HIPERhd 10k"  :D  :D  :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na upartego mógł być ciut większy 4x20 zamiast 2x16 Ale generalnie to zaleta że jest mały. Przy najmniej cena sterownika stosunkowo dobra. A kotłownia to nie salon. Tam się chodzi raz na tydzień węgla dosypać i popiół wynieść. A nie gapić się w te hiper ultra hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej kotłowni np to wszystko jedno czy jest wyswietlacz  ultraHD czy nie ,ale u innych to moze byc problem jak sa kotłownie peknie odwalone jak salony i sie gosci oprowadza to nie moze byc obciachu z byle jakim wyswietlaczem  ;)  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas pracują nad komunikacją, jest już bardzo dobrze (były problemy z WiFi - gdy następował odczyt, zrywało chwilowo połączenie).

Daty Ci nie podam, bo nie znam. Ale kilkanaście sterów online jest, i podgląd działa elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grzeję CWU do 56st (zadana kotła 55st + 2st histereza plus), no i w łazienkach lekko grzejniki idą.

Na ten czas idzie Jaret Plus - wkurza mnie, bo syfi kocioł trochę.

Jak się ociepli, to liczę, że spadnie jeszcze z 0,5kg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Wam tam spalają wasze maszynki ? U mnie 3kg żre.

U mnie cały czas w przedziale 3-4kg Cześka. Bliżej 3 niż 4 ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.