Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapowietrzanie Sie Instalacji


audilhr

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie proszę o pomoc otóż moja instalacja strasznie sie zapowietrza próby odpowietrzania działają tylko na chwilę instalacja ma 3 lata i dzieje się tak od samego początku.

Instalacja kocioł na ekogroszek  zawór 4d z pompą kotłową za zaworem wpięta podłogówka z zaworem 3d i cwu wpięte wprost w kocioł. 

Za każdą pompą mam odpowietrznik i zawór zwrotny na cw jeden odpowietrznik jest zaraz za pompą a drugi przy samym wejściu do bojlera.

No i własnie jak bym nie odpowietrzał to cwu raz podgrzeje wodę i już jest zapowietrzone a potem pompa na grzejniki dodam tylko że zawór 4d jak otworzę na maxa to ogromna ilość powietrza zaczyna walić na pompę. Jedynie podłogówka jakoś pracuje.

Wzywałem hydraulików to stwierdzili ze na naczyniu przeponowym mam za niskie ciśnienie i zwiekszyli na 1.7 bara w instalacji ale pomogło na 1 tydzień jak dzwoniłem ponownie to powiedzieli ze nie mam korków na odpowietrznikach i zasysa instalacja powietrze czyli odwrócili sie dupą. Przerabiałem teraz trochę kotłowinie wstawiałem pompę kotłową no i napełniałem wodą instalacje od nowa było dobrze 1 tydzien myślałem ze jest spoko a tu dzisiaj kaplica znowu to samo.

Jak to mówią Pomożecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.