Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę O Pomoc Viadrus U24


mat181

Rekomendowane odpowiedzi

Zasady doboru kotla są podobne, ale ds to specyficzny sprzęt w którym z zasady powinno się palić w sposób ciągły. Jeśli przewymiarujesz to będziesz zmuszony do metody przepalania. Koledzy mający taki kociołek napisali Ci jak usprawniali swoje kotły, czym palą i jaki mają metraż. Ja jestem sceptyczny bo posiadam kocioł 18 Kw a opalam 100 m2 nieocieplonego domu i oczywiście jest za mocny więc zmniejszylem ruszt szamotem. Co mogę doradzić, to wejdź na stronę Cieplowlasciwe i policz ile Kw ci potrzeba.Może się mylę i kris118 ma rację, ale dobrze przemysl bo co działa u jednego nie będzie działać u drugiego. Wejdź na stronę o U24 i tam pytaj kolegów którzy posiadają ten kocioł o uwagi na jego temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zgodę to 11KW będzie w sam raz .W moim wypadku na 120m2 kociołek ma co robić. Dodatkowo jak chcesz czysto i ekonomicznie w nim spalać to bez palnika z szamotu się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zgodę to 11KW będzie w sam raz .W moim wypadku na 120m2 kociołek ma co robić. Dodatkowo jak chcesz czysto i ekonomicznie w nim spalać to bez palnika z szamotu się nie obejdzie.

a skad jestes jesli mozna wiedziec chcialbym obejzec kociolek na zywo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam 35 km od Szczecina w kierunku na zachód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.