Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ekogroszek Wesoła 100% Opinie


ziomal74

Rekomendowane odpowiedzi

Ekogroszek Wesoła 100% czy ktoś

używa tego groszku bo zamówiłem pierwszą tonę i nie wiem czego się spodziewać,a w opisie oczywiście "najlepszy w Polsce" www.smarttrans.eu/ekogroszek-wesola?gclid=CjwKEAjw1qHABRDU9qaXs4rtiS0SJADNzJisL7N5WDN3YxcXqhMdyB-R3B2k6SW17zRWuDOJJX4MkRoCLebw_wcB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłeś i dopiero pytasz? znam sklepy co mają trochę taniej Wesołą - zależy jaki trafisz - ja będzie wybitnie spiekający to będzie miał w popielniku produkcję koksu.

zamówiłem po mnie *** (zdenerwowała)pewna firma z ZGORZELCA,gdzie od 3 lat kupowałem ekogroszek.też najwyższa jakość za 1000zł tona ,otwieram worek a tam chyba groszek z miałem zmieszany,masakra.a jak im wysłałem zdjęcia żeby zobaczyli co mi sprzeadali to pani mi powiedziała że przy następnych dostawach SZEFOSTWO firmy zgodziło się opuścić mi cenę o 20zł na tonie no i przyszła kolejna tona i wyobraż sobie że znowu gówno dali a zima idzie i trzeba coś kupić żeby zdążyć to jeszcze trochę przesuszyć bo wiadomo że będzie wilgotne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kupowanie węgla nie ma sensu ekonomicznego. Lepiej kupić taniej i spalić więcej niewiele gorszego paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na jednym składzie mieli podobno eko z Wesołej albo może z Wujka luzem za 740 chyba.A może 800.Nie pamiętam :P Nie o to idzie tylko o to, że towar był jednorodny,bez miału no i suchutki. Tylko brać i się cieszyć. W sklepach internetowych praktycznie nie idzie kupić suchego grochu,zawsze jest wilgotny jeśli nie mokry. Sam w tamtym roku kupiłem paletę testową w Prestige. Nie powiem żeby woda się wylewała ale przed zasypaniem otwierałem dwa-trzy worki, wysypywałem na podłogę i suszyłem dwa dni. Z dostawą też były hece,pisałem o tym w innym temacie. Przyznaję Ci rację:lepiej kupować na miejscu bo widzi się co jest na pryzmie,no i zawsze będzie najmniej stówkę taniej. Ale jak ktoś nie ma wyboru to już bida i ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kupowanie węgla nie ma sensu ekonomicznego. Lepiej kupić taniej i spalić więcej niewiele gorszego paliwa.

Miało być: "Moim zdaniem kupowanie węgla po 1000zł tona nie ma sensu ekonomicznego. Lepiej kupić taniej i spalić więcej niewiele gorszego paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na miejscu jak raz kupiłem to możecie mi wierzyć że groszek się nie palił po prostu non stop wygasało ,a jak zadzwoniłem do gościa to przysłał dwóch gości którzy to spakowali i zabrali .koleś nawet nie zaprzeczył jednym zdaniem że nie mam racji.tak więc niektórzy są zdani na kupno przez internet,tylko wkórza to że jesteś w stanie dać dużo za tonę ale to im i tak mało i jeszcze muszą wałek na jakości zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na jednym składzie mieli podobno eko z Wesołej albo może z Wujka luzem za 740 chyba.A może 800.Nie pamiętam :P Nie o to idzie tylko o to, że towar był jednorodny,bez miału no i suchutki. Tylko brać i się cieszyć. W sklepach internetowych praktycznie nie idzie kupić suchego grochu,zawsze jest wilgotny jeśli nie mokry. Sam w tamtym roku kupiłem paletę testową w Prestige. Nie powiem żeby woda się wylewała ale przed zasypaniem otwierałem dwa-trzy worki, wysypywałem na podłogę i suszyłem dwa dni. Z dostawą też były hece,pisałem o tym w innym temacie. Przyznaję Ci rację:lepiej kupować na miejscu bo widzi się co jest na pryzmie,no i zawsze będzie najmniej stówkę taniej. Ale jak ktoś nie ma wyboru to już bida i ryzyko.

Taaa z wierzchu suche, a w środku pryzmy woda - trza by samemu workować i brać groszek tylko z wierzchu - jak jest słońce to przykrywają plandeką, a jak pada deszcz to plandeka znika lub nocą idzie wąż z wodą w środek pryzmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert nie macałem tego groszku ale gdy tam byłem od kilku dni panował upał. No ale kto ich tam wie.Macie z tym groszkiem sporo zachodu a mokry sypać w podajnik to nie za dobrze chyba, ze względu na żywotność pojemnika jak i jakość spalania. Tak myślę,nigdy przy podajniku nawet nie stałem nie mówiąc o paleniu w tym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak narazie kupilem 2t mialu o kal.23 i skubaniec strasznie sie spieka i duzo popiolu :( teraz planuje kupic odsiew z wegla podobno mala zawartosc popiolu i moze nie bedzie tych spiekow. Ale ekogroszek za 1000zl t to u nas najdrozszy 900zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przyszedł groszek .i muszę wam powiedzieć że chyba musiał leżeć gdzieś na dnie studni bo mokry że pożal się BOŻE.jestem ciekawy jak się będzie palił?????

Zlituj się nad sobą i nie kupuj u nich więcej. Są inne firmy gdzie można ten groch zamówić. Pewnie nie będzie super suchy ale będzie kosztował mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem we wrzesniu 2 tony ekogroszku o nazwie Czarna Perła 1 tone po 635, 2 tone po 599 ,ceny z dostawa kurierem pod kotłownie,

Wegiel jest czysty ,równy i suchutki.Pali sie w miare popiołu tak ok 7%.W zeszłym roku miałem Wesołą przyjechała dosyc mokra,cena 880,a ze spalaniem szalu nie było.Stwierdzilem  że kupie ruska i jak narazie jestem zadowolony.Spalanie teraz 12 kg na dobę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś tu jechał na eko z Wesołej?? Mógłbym znać wstępne ustawienia, chciałem eko przetestować??

 

Ok. Mam AMANDA :). Słynny 1333 post. I mam już pare ustawień. Ale chciałem jeszcze kilka rzeczy dopytać. Palisz groszkiem czy eko?? Bo sie dziś dowiedziałem, że Wesoła eko nie robi tylko zwykły groszek a eko jest z kruszenia i przesiewania. Ile płaciłeś?? U mnie 750zł stoi. Kupowałes teraz czy wczesniej jakoś, pytam bo nie wiem jak z wilgotnością??

Ślimak + rynna czy coś innego u Ciebie, dużo popiołu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.