Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regulator St-280 I Kocioł Sas


Luki50

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Od niedawna posiadam piec SAS Eco ze sterownikiem TECH ST-450 H oraz regulatorem pokojowym ST-280. Dopiero go rozgryzam i się uczę, w związku z czym mam kilka pytań:

 


 - Na wyświetlaczu brak jest ikonki pompy cyrkulacyjnej, chociaż fizycznie jest w układzie i pracuje. Jest sterowana poprzez sterownik z kotła. Wg instrukcji powinna być widoczna na wyświetlaczu. 


 


 - Cały czas na wyświetlaczu jest pokazany zawór 1 (z wykrzyknikiem, jako wyłączony) – pompa podłogowa. Nie mam takiego urządzenia, na sterowniku pieca wszystkie zawory są wyłączone (w menu instalatora: pompa-stan pracy wyłączona, pompy 1 i 2 niezarejestrowane). Jak się tego pozbyć z ekranu?


 


- Czy w takiej konfiguracji możliwy jest także odczyt na regulatorze pokojowym aktualnego poziomu paliwa w podajniku? Jeśli tak to w jaki sposób to aktywować?


 


Proszę o wsparcie w rozwiązaniu ww. problemów.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozbędziesz się zbędnych ikon. Zmień sobie widok na panelowy, który to wg mnie jest czytelniejszy.

Co do cyrkulacji to faktycznie jest coś na rzeczy bo nie u każdego się to pojawia. Sądzę że chodzi o wersje oprogramowanie obu urządzeń. Możesz wysłać oba do producenta w celu aktualizacji softu, ale zadzwoń może pierw do techa.

 

Jak masz pompę cyrkulacyjna włączona w sterowniku pieca i ustawione kiedy ma się włączać to powinna ona być widoczna w widoku domku. Ale czy ten widok jest do szczęścia potrzebny? Ważne że działa pompka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.