Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tech St480


MikiQ

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy identyczne wersje. Nowszy ma na zewn. Port USB i jest szary. Te po 4 tys to wersje dla defro ale pewności nie mam. Pokazuje harakterystyki i panel dotykowy

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co.

 

Nasze 580-tki nie mają wyświetlanych wykresów na sterowniku jak w defro ale to nie powód żeby dla chętnych na zakup 580-tki taką cenę podawać.

Mam wrażenie że tech tą ceną jeśli jest prawdziwa to strzelił sobie kolano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej nie chce zakładać nowego tematu a że ten dotyczy 480 z pid. Problem mam taki ze mam dmuchawe wpa 117 i w menu serwisowym nie wiem jak ustawic min. I max wetylatora opricz tego jak weszlem w nadmuch w menu serwisowym cos namieszalem i teraz mam proźbe o ustawienia w opcji nadmuch jak to macie ustawione wszystkie podpubkty beds mi bardzo przydatne jak by ktos nie mial kodu do nadmuchu to 5163.

Oprucz tego nie wiem gdzie włączyć pozycjonowanie tłoka e serwisie techs wgrali mi oprogramowanie z pid bo chcialem ta opcje ale nic takiego tam nie ma.

Szukam w dodatku kodu do ekran serwisowy moze ktos posiada bede wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ci spiszę te parametry w nadmuchu.

Przestroga dla innych lepiej nie "mieszać" w pozycji nadmuchu pod kodem 5163.

Jak ktoś chce dopasować siłę oraz obroty wentylatora niech to robi w menu serwisowym-granulacja paliwa,tam można sobie zmieniać nastawy. ale najlepiej zanim zacznie się to robić zapisać je na kartce.

W ogóle 480 PID ma pozycjonowanie tłoka???

Po co ci kod do ekranu serwisowego co tam chcesz zmieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co zauważyłem - przy pracy na pid sterownik dobija do zadanej,przeciąga o 5* wchodzi w podtrzymanie.Po tym zabiegu jednorazowym już zaczyna kombinować i przy dochodzeniu do zadanej zaczyna schodzić z obrotami wedle potrzeb starając się oscylować w granicy temp. zadanej.

Do ewentualnych zmian w nastawieniach mamy do wyboru

-współczynnik

                     1   -nadmuchu

                     2  -podawania(opału)

podnosząc 2 szybciej wzrasta temp.

Co mi osobiście przeszkadza to słabo skalibrowane czujniki temperatur przez co jest mniej dokładny,ale da się z tym żyć.

pomocne kody - ale z głową jak pisze oman 

moc-            5164

serwis-         5162

nadmuch-    5163

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po raz kolejny robie proby na pracy z wlaczonym halotronem wentylatora,i zauwazylem ze wentylator pilnuje wtedy spalin nieprzekraczajac 130* czyli moj piec idzie na malej mocy?gdy wylacze halotron piec szybciej sie nagrzewa bo na sztywno ustawie minimalne obroty i moge dojsc ze spalinami pod 200* ale to powoduje ze gdy dojdzie do zadanej to momentalnie wchodzi w nadzor i zaczyna kopcic niespalony opal a z halotronem tego nie zauwazylem z tym ze bardzo dlugo dogrzewa i wiecej spala wegla.Mysle ze gdyby umial z halotronem palic przy wiekszej temp. Spalin np.170 to szybciej by dogrzal i mogl sobie zwalniac z obrotami a niestety mimo iz temp spadnie ponizej 4* od zadanej to niewiele obroty wzrosna bo trzymia go te 130* spalin.Niestety w ustawieniach maks temp spalin dalem juz na 400* ale sterownik nic nie zmienia w wersji z halotronem a palac bez bez problemu dzwigna sie spaliny wiec o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.