Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Beretta Conica Green - Nie Dziala Grzanie C.o.


Lcf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
jakiez bylo moje zdziwienie, gdy po sezonie letnim przekrecilem pokretlo na grzanie wody cwu i co i nic, piec nie zalacza sie. Znaczy zalaczy sie tylko wtedy, gdy woda z zasobnika zostanie wykorzystana i trzeba ja podgrzac ja do zadanej temperatury, grzeje tylko wode w zasobniku, a nie reaguje kompletnie na nastawy CO. Co dziwne, gdy wchodze w tryb kominiarza, wtedy startuje pompa i ciepla woda idzie na kaloryfery, w normalnym trybie kociol nie puszcza wody na kaloryfery. Wstepnie przez tel czlowiek z serwisu powiedzial, ze uszkodzeniu ulegla plyta glowna (600zl), ale zastanawiam sie, od czego do jasnej anielki moglo sie zepsuc cos na plycie i to akurat sekcja od sterownia co ? Macie moze jakies pomysly co i jak sprawdzic przed wymiana plyty glownej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termostatu nie posiadam (mam zworke na linii TA, w 5pinowej kostce, pin 1-3 zwarte na stale) konfiguracja nic sie nie zmienila od poprzedniej jesieni/zimy.Tych plyt glownych sie nie naprawia, zawsze tylko wymiana na nowa, nie ma jakiegos serwisu specjalizujacego sie w naprawianiu plyt? Ciagle nie daje mi spokoju, od czego sie to moglo popsuc i kiedy, kociol caly czas grzal cwu, nawet nikomu z nas nie przeszla mysl, ze po przekreceniu galki na grzanie cwu+co bedzie nas czekala taka niespodzianka. A miesiac temu koles z serwisu czyscil nam wymiennik, powymienial wszystkie uszczelki i ustawil kociol na analizatorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.