Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Posiada Ktoś Defro Komfort Eko 12Kw Pz


marvin83

Rekomendowane odpowiedzi

To jest zwykły wiatrak. W menu serwis chyba albo ustawień masz też test łożysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie temperatura podajnika kolo 30 ° ale nastawilem na 57° temperature CO i wodze ze juz z 4 godziny minelo i temp.nie zostala osiagnieta jest teraz 54.Ale to przwdopodobnie wina wygla ktore kupilem na próbę bodajże rotapol na szczescie 2 worki.

No chyba ze to cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marvin83 wiem ze to klopot ale czy mógłbyś o ileasz taki piec jak ja,napisac mi wszystkie parametry swojego pieca?lacznie z ustawieniami serwisowymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marvin83 wiem ze to klopot ale czy mógłbyś o ileasz taki piec jak ja,napisac mi wszystkie parametry swojego pieca?lacznie z ustawieniami serwisowymi?

Mam taki sam kociołek jak Ty. Defro komfort eko 12kw Pz, sterownik k1pv4Pz. Nastawy sterownika moc 40%, korekta nadmuchu -3. W serwisowych ustawieniach max temp. spalin 150 stopni. Nic innego nie zmieniałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam kociołek jak Ty. Defro komfort eko 12kw Pz, sterownik k1pv4Pz. Nastawy sterownika moc 40%, korekta nadmuchu -3. W serwisowych ustawieniach max temp. spalin 150 stopni. Nic innego nie zmieniałem. 

Kocioł ustawiony na 65 stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety moc kotla byla za slaba i temperatura nie zostala osiagnieta zadana 62°a kotla 48 wielke spieki okrągłe jak sloik 0,5l dalem moc do 85% .Nie wiem co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak.

Moc kotła ustaw na 50% a w ustawieniach serwisowych w opcji min czas podawania zmien z 2sek na 3sek. Powinno się poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.