Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piec Kruk S Protech


Palacz890

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie mam problem z paleniem od góry w piecu kruk s z firmy proteh nie wiem jak go ustawić nad popielnikiem jest blacha wsuwająca i zasuwająca się nad tą blachą jest otwór powietrza wtórnego pod blachą cześciowo znajduje się regulator od wentylatora nie wiem jak tą blache uregulować aby dobrze się paliło sterowik st 24 jak ją dosune do drziwczek nie ma jak dochodzić powietrze wtórne (jak pale od góry)jak otworze to znowu ucieka mi powietrze przez kratki co mam robić morze ktoś pomorze ?? Jak pale od dołu drzewem całe dzwiczki od popielinka i paleniska są osmolone i czasami kapie na podłoge co robić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po pierwsze nikt widocznie nie miał doczynienia z tymi kotłami żeby Ci pomóc po drugie producent też nie daje wglądu jaki to kocioł czy górny czy górno/dolny a ty roszczeniowo chcesz żeby Ci ktoś pomógł nie znając tego kotła. Po trzecie podaj wynik obliczeń z http://cieplowlasciwie.pl/ i podaj jaki dokładnie masz ten "piec" ile KW itp podaj jak on jest dokładnie zbudowany itp dopiero możemy rozpocząć merytoryczną batalię jak w nim palić lub jak go polepszyć !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.