Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sas Multi Czy Slim?


wiaderny007

Rekomendowane odpowiedzi

witam. jestem w trakcie zakupu kotła z podajnikiem, w 90% bedzie to sas 23kw nie wiem tylko czy multi czy slim. z tego co wiem to multi ma lepszą wydajność natomiast slim jest łatwiejszy w obsłudze (czyszczenie). proszę o pomoc w wyborzę. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dwóch miesiecy posiadam sas slim 17 kw ze sterownikiem multifun ,grzanie wody cwu rewelacja ,zastanawiałem sie nad soarami i dobrze ze nie zamontowałem ,czyszczenie pieca bajka trwa 10 minut co dwa tygodnie na cwu a zasobnik starcza na półtora miesiaca ,nie wiem jak bedzie w zimie bo dopiero pierwszy sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam MULTI. Co do różnicy względem SLIM to autor tematu odpowiedział sobie sam: SLIM jest mniejszy/ustawniejszy, ma opcję z czopuchem do góry (wtedy można go ustawić bardzo blisko ściany), znacznie łatwiej się czyści. MULTI jest sprawniejszy - ma dłuższą drogę ujścia spalin, wystarczy poczytać na tym forum jakie temp. spalin mają właściciele SLIMów - ja takich nie widzę u siebie. SAS w specyfikacji podaje nieznacznie mniejsze zużycie paliwa na korzyść MULTI. Na bazie MULTI jest zbudowany SOLID, który zamiast rusztu wodnego ma ceramikę i tulbulatory w kanale spalinowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.