Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pleszewskie Kotły - Czy Ktoś Używa ?


dynia1973

Rekomendowane odpowiedzi

witam, 

 

chciałem zapytac czy ktoś z Was używa koła pleszewskiego ?

 Jestem na etapie poszukiwań . Muszę zmienić piec na piec z podajnikiem , do ogrzania ok 220 m2 . 

Zależałoby mi , by kocioł był przystosowany do stosowania róznego opału, w tym drzewa.

Prosze o poradę i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pleszewie jest mnóstwo firmy produkujących kotły tak więc wrzucanie wszystkich do jednego worka jest nie prawidłowe ;) Są producenci, którzy robią bardzo solidne oraz wydajne kotły oraz ci, którzy tylko mówią, że takie robią. Jestem z Pleszewa dlatego wiem jak to wygląda. Lepiej zapytać o konkretny kocioł. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw podstaw dane domu pod linkiem i wklej link do strony z wynikiem to będzie wiadomo jakiej mocy kotła potrzebujesz

 

 

www.cieplowlasciwie.pl/start

 

 

Jak już koledzy napisali nie ma nic za darmo, a kotły z takimi kwadratowymi palnikami już ustawiałem i powiem krótko - będzie bardzo ciężko bez doświadczenia w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za sobą sezon na Tilgnerze EKR. Póki co jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, 

 

chciałem zapytac czy ktoś z Was używa koła pleszewskiego ?

 Jestem na etapie poszukiwań . Muszę zmienić piec na piec z podajnikiem , do ogrzania ok 220 m2 . 

Zależałoby mi , by kocioł był przystosowany do stosowania róznego opału, w tym drzewa.

Prosze o poradę i sugestie.

Trochę mało napisałeś o domku ale strzelę że nie będziesz potrzebował tam większego kotła jak 17kW.

Odpuść sobie te super okazyjne ceny kotłów z alledrogo bo jak koledzy już napisali z czegoś te ceny się biorą, w wielu przypadkach nie jest napisane że to cena netto żeby "ustrzelić" klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.