Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dotacje Do Pieca


01mlody

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś rozkminialem to najlepiej jak twoja gmina ma dotację u mnie biedna gmina to mają na zmianę poszycia dachowego z azbestu na blachę....

Wiem że w opolskim jakiś czas temu gmina miała dotację na kotły na pelet 5 klasy....

Ja kupowałem w ubiegłym roku możliwości dotacji nie znalazłem to kupiłem kocioł bez certyfikatu 5 klasy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to się dziwię, że tyle się mówi w naszym pięknym kraju o ochronie środowiska a żeby rząd zrobił jakaś ulgę np. bez VAT dla kotła 5 klasy, jakichś źródeł ekologicznych czy pompy ciepła to NIE ! !

 

Gminom się nie dziwie bo pomagają najbiedniejszyn azbest, studnie, oczyszczalnie przy domowe tam gdzie nie ma kanalizacji....to dotują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5b8fa0b3c2d6dea8fafe88a0c868fbd9.jpg

 

 

Znalazłem taką informację, może ktoś do czyta i skorzysta....poradnik jest na forum o Biawar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

w jakiejś gazecie czytałem , że pewien minister nie pamiętam z jakiego ministerstwa będzie na jesień robiony nowy program , i dużo ma być o kotłach 5 generacji , zakazie sprzedaży starszych kotłów na koniec dodał że nie rozumie dlaczego są takie niskie dotacje jak dotychczas , że niby napędzi to rozwój kotlarstwa i wniosek że ma się duuużo zmienić , więc czekamy do jesieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.