Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kupię Sterownik Do Kotła Z Pid


Rober528

Rekomendowane odpowiedzi

Posiada czujniki - kociol,CWU, podajnik,powrot

Pompy - C.o i CWU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompe cyr. Do CWU rozumie . Ja miałem zrobiona na zegarze dobowym , ustawione czasy co sie ma załączać i juz po sprawie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm ster.cwu = 180 zl + 550 = 730zl za 619 zl masz SKZP wersja podstawowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aRobet528  Mialem w piecu Cobre i dost tego ....  ja tez dlugo myslalem nad spp i bruli ale na miesiac mialem SKZP-02  i juz zostal calkiem inna praca niz Cobra .Porownojac prace bruli a SKZP-02 , a chodzi stabilnosc kotla to duzy +++++++++++ dla SKZP-02 .Jest watek na forum poczytaj sa opinie i zdjecia na yutube tez, powodzenia z wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kupiłem sam Skzp -2 czujniki dorobiłem i mam co mam nawet dobrane ze wszystkie pokazują ta sama temp. W tym samym środowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

K1Pv2 mam na sprzedaz (mozna zmienic soft z K1Pv3 i zamontowac przeplywomierz) aha do tego sterownika trzeba kupic motoreduktor z autorewersem (nowy model pobiera tylko 30W i posiada funkcje autoodblokowania sie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K1Pv2 mam na sprzedaz (mozna zmienic soft z K1Pv3 i zamontowac przeplywomierz) aha do tego sterownika trzeba kupic motoreduktor z autorewersem (nowy model pobiera tylko 30W i posiada funkcje autoodblokowania sie)

Witam. Na innym motoreduktorze nie pójdzie? Orginalnym od defro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.