Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kupię Pellet Iglasty Fi 6 Lub 8, Ok 8T Wraz Z Dostawą


sambor

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo kupujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na strone www.polskipellet.eu,tam maja ciekawa oferte moze Ciebie zainteresuje,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam za 590 zł + transport

Pellet ten co używałem w minionym sezonie....POSZŁO 3,5 tony jakoś się tam palił nie mam porównania bo tylko od nich brałem i mam transport co bierze 8 ton na pakę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np mam ofertę tartaku z pod Kozienic - pellet po 550/ 975kg + transport na całą Polskę po ok 130zł - właśnie teraz testuję i mogę powiedzieć, że nie jest zły.

Jak ktoś potrzebuje to info na priv.

 

PS

@jackjj Jestem ciekaw jakby to wyszło z tym twoim pelletem do W-wy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sambor

HGW jak chcesz to dam Ci numer na priv do kolesia od peletu i negocjuj może masz lepsze gadane niż ja ale transportu na razie nie mają trzeba osobno przez nich albo samemu ....

Ja za transport czy to 5 czy 8 ton płacę koło 200zł bo koleś ma takie auto....

Jak masz 550 zł to chyba nie jest źle ile Ci z transportem wyjdzie za np. 5ton dziś jeszcze urwalem także będę miał 5ton za 3100zł z transportem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję że pellet będzie taki jak w ubiegłym roku koles twierdzi że będzie bo inaczej by jakiś certyfikat stracił bo niby do Włoch gdzieś wysyłają....a trocina z Ikei z Wielbarka ale tu takie czasy żonie własnej się nie ufa, ja nawet sobie nie ufam, co dopiero kolesiowi co pellet sprzedaje...w ubiegłym roku worki były po 2 cm nie po zgrzewane i na każdej palecie po 8 worków brakowało dzwonie do typa pytam a on że te pallety to na tiry były przygotowane a dla mnie inne, bo tam muszą być mniejsze pallety, a ja że co mnie to płacę za 1000kg a nie za 880 kg i chce 1000 kg, a on z łacha że to mam mniej zapłacić quźwa....żeby dobrze się nie paliło i żeby gdzie indziej mieli taniej 6 mm to bym od typa nie brał.... Ale 8mm za 620zl tona nie chce i po 900zł też nie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.