Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Modułu Wykonawczego Compit R510


hubcia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wymieniałem moduł wykonawczy, starałem się odłączać po jednym kabelku i od razu przykręcać do nowego modułu, pech chciał, że jeden kabelek odpadł i nie wiem czy dobrze go podłączyłem (w schemacie podłączyłem go do nr. 7 bo wiedziałem ze wypadł gdzieś ze środka), nie wiem też jak podłączyć kable (dwa kable a w nich po 2 kabelki jeden czerwony/bordowy, drugi żółty) do nr 19 20 21 (podłączyłem je 19-zólty 20-dwa czerwone 21-żółty). Podczas włączenia piec podaje non stop eko groszek, wyświetla się błąd A1, podczas próby wyłączenia pieca przyciskiem start/stop pojawia się błąd A2.

post-66974-0-10724800-1453634985_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 to pompa cwu   19,20 ,21 to czujniki temp. 19i 20 czujnik podajnika , a 20 i 21 czujnik kotla jak nie jest dobrze podlaczony ten czujnik podajnik to bedzie podajnik krecil caly czas chyba przepatrz czujniki.

A czemu wymieniasz modul ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem właśnie czy powinny być żółte podłączone do jednego gniazdka czy tak jak mam czerwone, a nie wiem co może się stać jak podłącze odwrotnie. Moduł wymieniam, ponieważ przyciski się już wyrobiły na ekranie, po wymianie przycisków na ekranie coś nie łączyło i wymieniłem cały moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-2 przegrzany podajnik wiec wywala opal podajnik a zwiazane to jest z czujnikiem podajniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.