Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Defro Duo Uni 25Kw


raffi23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

wlasnie zmienilem sile nadmuchu na 26 podawanie zostawilem na 5s i wydluzylem przerwe do 70s

I mam pytanie odnosnie spalania groszkubo mam aktualnie wylaczona podlogowke na poddaszu uzytkowym ok 40m2 i jade na samych grzejnikach ba sa plutki kladzone to raczej nie uda mi sie obnizycz spalania

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Raffi23 a czy masz podajnik z autorewersem? Innych producentow co mozna polecic to skzp-2 od timela. Cena kompetu ze szystkimi czujnikami to ok 850zl lub spp02 od boleckiego i tez cena ponizej tys. Taki ster o ktorym myslisz wymaga podajnika z autorewersem. Jak masz dmuchawe wpa120hl to wystarczy dokupic od defro samą turbine. Jak masz autorewersi dmuchawe taka jak wyzej pisze to dokupujesz czujnik spalin i turbine, sciagasz ze strony defro softa k1pv3 wer 2.4.7 i masz prawie to samo a o wiele taniej. Jesli nie ma autorewersa to nie pójdą te softy i ster z pid. Wiec tylko inna firma te co pisalem bo ludzie sobie je chwala i nawet kolega audilhr zmienial sret od defro na skzp02 i pisze ze jest rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.