Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik W Kotlach Defro


jaco1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Zapewne masz tak jak ja sterownik firmy Electronics (sp-14). Nie ma w nim mozliwosci dokonania tej przydatnej czasem zmiany. Ponadto osobiscie wykonalem telefon do firmy produkujacej ten sterownik z pytaniem czy jest mozliwa zmiana temperatury zalaczenia pompy. Odpowiedz byla negatywna, z tym ze producent ten przewiduje wprowadzenie nowego oprogramowania do tego sterownika. Kiedy juz ono bedzie to mozliwe jest zdemontowanie sterownika i wyslanie celem uaktualnienia oprogramowania. Nie wiem jednak jak by sie miala ta sytuacja do zachowania ciaglosci gwarancji.....trzeba by bylo zapytac w Defro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie mam jeszcze kotła ale zdecydowałem sie właśnie na Defro, i w najbliższym czasie zamierzam taki kupić (optima komfort plus 15). Byłem w niedzielę na targach w Rzeszowie i oglądałem kotły Defro no i mam mieszane uczucia. Defro zmienia kolor blach na pomarańczowo-kremowe. to chyba kiepski pomysł, ze względu na latwosc brudzenia sie takich kolorów. Dzięki za odpowiedz, jaki model Defro Ty masz i jak Ci się go użytkuje? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam optima defro z półkami pionowymi za paleniskiem,kanałem dolnego ciągu(można zasypać pod sufit i nie zdusi ognia bo aż opał nie opadnie w pobliże rusztu pracuje jak piec dolnego spalania-bardzo solidny kocioł-odrobinę mniej oszczędny niż ogniwo z biecza z wymiennikiem górnym ale duuuuużo trwalszy i łatwiejszy w czyszczeniu-polecam-wielu znajomych po obejrzeni mojego pieca w akcji zakupili również tą firmę) ale jak można od dawna uważać ich za dobrych producentów kotłów skoro kotły produkują od niedawna??-wcześniej byli znani ale z betoniarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze kotła ale zdecydowałem sie właśnie na Defro, i w najbliższym czasie zamierzam taki kupić (optima komfort plus 15). Byłem w niedzielę na targach w Rzeszowie i oglądałem kotły Defro no i mam mieszane uczucia. Defro zmienia kolor blach na pomarańczowo-kremowe. to chyba kiepski pomysł, ze względu na latwosc brudzenia sie takich kolorów. Dzięki za odpowiedz, jaki model Defro Ty masz i jak Ci się go użytkuje? Pozdrawiam.

Moj kociol to Komfor Eko 25kW. Sprawuje sie dobrze. Jesli chodzi o kolory to jest najmniej wazna sprawa. Liczy sie trwalosc kotla....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy zakupienie na własny koszt sterownika ST-37 i jego montaż wpłynie na gwarancje?? Po pierwszych dniach uzywania sprzętu padł mi sterownik i obsługa z Defro wcale tym nie zdziwiona wyslala mi od razu sterownik taki jaki mialem poprzednio czyli niestety st-14 i zasugerowali ze moge sam go zamontować. Więc może wymiana sterownika na st-37 nie naruszy gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.