Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawor Afriso 3D Problem


tomek8507

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z odpowiednim ustawieniem mieszacza' kilka dni temu pokretlo od regulacji podczas porzadkow spadlo i teraz nie moge dojsc w jakim polozeniu ten plastik mam zamocowac.ponizej wklejam zdjecie jak bylo czyli mieszacz byl w polozeniu ochrony powrotu, tylko w mojej instalacji pompa jest za zaworem. Czy bedzie ktos w stanie mi pomoc?pozdrawiam

post-66284-0-64830800-1451857931_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przestawil si zawor? jak nie to jak tak masz zawsze i nie przestawiasz to nie ma co sie tym przejmwac .Jac co to powrot zawsze wmiare zblizony do zasilania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie w tym problem ze bylo krecone kur......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielki kolego zawor ustawiony tak jak powinno byc, wszystko gra. Mam jeszcze jedno pytanie. Jeszczejedno pytanie, mam silownik do tego zaworu z tym ze pompa obiegowa znajduje sie za mieszaczem, czy w takim ukladzie moeszacz bedzie poprawnie sterowal mi temperatura powrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odswiezam temat czy silownik elektryczny bedzie prawidlowo dzialal z powrotem gdy pompa obiegowa jest za mieszaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam, przerobilem zawor tak jak na schemacie (zawor jest za pompka) jak mam teraz ustawic na sterowniku parametry zeby funkcjonowal prawidlowo? Piec mam ustawiony na 55C, jaka temperature ustawic na powrocie ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bys sprecyzowal jaka temperatura powinna byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.