Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kociołek Małej Mocy Z Podajnikiem


Gość Digitrax

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Trafiła mi się klientka bardzo oszczędna ze zleceniem montażu kotła z podajnikiem do mieszkania o powierzchni 68 m2. Na kocioł przeznaczyć może maksymalnie 4 góra 5 tyś zł. Zasypuje mnie ofertami z Allegro i za groma nie idzie jej z głowy wybić błędnego toku rozumowania, że dobry kocioł musi kosztować nawet małej mocy i że warto dołożyć 2 tys i mieć spokój na dekadę. Pytanie do kolegów instalatorów: czy znajduje się w handlu kociołek z podajnikiem o małej mocy (7 kW wystarczy) bez rusztu wodnego i z wymiennikiem pionowym w kwocie do 5 tyś zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmniejszy i najtańszy to chyba skam p ale to co najmniej 6300. No chyba ze na 8% dało by radę wyrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś zainteresowany to pisz do kolegi pieklorza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Trafiła mi się klientka bardzo oszczędna ze zleceniem montażu kotła z podajnikiem do mieszkania o powierzchni 68 m2. Na kocioł przeznaczyć może maksymalnie 4 góra 5 tyś zł. Zasypuje mnie ofertami z Allegro i za groma nie idzie jej z głowy wybić błędnego toku rozumowania, że dobry kocioł musi kosztować nawet małej mocy i że warto dołożyć 2 tys i mieć spokój na dekadę. Pytanie do kolegów instalatorów: czy znajduje się w handlu kociołek z podajnikiem o małej mocy (7 kW wystarczy) bez rusztu wodnego i z wymiennikiem pionowym w kwocie do 5 tyś zł ?

 

Za 5700 zł na 8% może mieć porządny kocioł Skam-P Premium 7 kW, a taki za 4 tys z marketu miałem ostatnio okazję wymieniać bo skorodował u klienta po 4 sezonach, teraz dołożył i kupił porządny.

 

Jak to mówią chytry dwa razy płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.