Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Konkurs Świąteczny


tomekb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ze względu na to, że zbliża się koniec roku i nadchodzą święta, dlatego z tej okazji przygotowałem dla wszystkich forumowiczów Info-ogrzewanie mały konkursik ,w którym można wygrać rozdzielacz do ogrzewania podłogowego na 6 obiegów  firmy Finish-A . Poniżej podaję regulamin,oraz zasady konkursu:

 

1.Konkurs polega na tym, że poniżej znajduje się fragment amatorskiego filmiku, na którym widać  montaż tego rozdzielacza podłogowego, który właśnie będzie nagrodą. Na filmiku jest mierzony czas, który pokazuje ile czasu zajmie złożenie takiego rozdzielacza. Na koniec montażu rozdzielacza czas zostanie zatrzymany i to ten czas  :)  jest prawidłową odpowiedzią na zagadkę. Dalszy ciąg filmiku opublikuję po zakończeniu konkursu. Konkurs trwa do 4 stycznia 2016 r. włącznie. 

 

2. Zabawa polega na tym, że trzeba odgadnąć czas (minuty,sekundy,setne sekundy) jaki zostanie wyświetlony na stoperze gdy zegar zostanie zatrzymany a monter skończy swoją pracę.

 

3. W zabawie może wziąć udział każdy Forumowicz oddając tylko jeden głos. Zgodnie z regulaminem forum jedna osoba może mieć tylko jedno konto na forum. W przypadku stwierdzenia naruszenia tego punktu regulaminu osoba taka zostanie wykluczona z udziału w konkursie.

 

4. Wygrywa ta osoba ,której odpowiedź będzie identyczna, lub najbardziej zbliżona do tego co wyświetli stoper na koniec całego filmiku. Decydują setne sekundy.

 

5. W przypadku gdy okaże się ,że dwie osoby udzielą prawidłowej odpowiedzi to wygrywa ta osoba ,która udzieliła tej odpowiedzi wcześniej.

 

6. Osoba która zajmie drugie i trzecie miejsce otrzyma możliwość jednorazowego zakupu wybranego przez siebie produktu firmy Finish-A  z rabatem 25% .

 

7. Zwycięzca otrzymuje rozdzielacz do ogrzewania podłogowego 6 obwodowy firmy Finish-A  z przepływomierzami magnetycznymi . Dostarczony bezpłatnie na podany adres w Polsce w ciągu 3 dni roboczych od ogłoszenia wyników. 

 

 

W razie jakiś wątpliwości proszę pisać na priv.

 

Odpowiedzi proszę zamieszczać poniżej na forum  wpisując : mój typ to ( 00:00:00) ,gdzie w nawiasie wpisujemy swoją odpowiedź w formacie (minuty:sekundy:setne sekundy).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój typ to (06:00:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój typ to (04:12:22)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój typ to: (02:10:15)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój typ to ( 04:55:00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój typ (03:35:17)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj typ to (04:35:30)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.