Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Ecomax800


Drozdal

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Od niedawna jestem posiadaczem kotła hk lazar ze sterownikiem ecomax 800. Jestem na etapie ustawiania

optymalnych parametrów. Niestety ostatnio z jakiejś przyczyny po wejściu do menu ustawienia serwisowe nie mogę

zmienić żadnej wartości liczbowej.W lewym, górnym rogu pojawia się ikonka "kłódka". Sterownik nie reaguje na pokrętło

touch & play. Czy możliwe jest,że przycisnąłem coś? Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszysko OK  Bo w ustawieniach serwisowych nie powinieneś dokonywać zmian w ustawieniach bo to producent ustawia odpowiednie parametry w ustawieniach fabrycznych i użytkownik nie może ich zmieniać.  Sprawdź co możesz ustawiać - jakie parametry w instrukcji powinno to pisać - chyba masz instrukcję obsługi pieca i sterownika. Gdyby nie to internet lub tel do sproducenta lub sprzedawcy- instalatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to , że większość parametrów , które trzeba zmienić aby poprawić pracę kotła np. żeby nie zostawiał niedopalonych cząstek, sa w ustawieniach serwisowych. Po wpisaniu kodu mogę tam wejść ale nic nie mogę zmienić. Cóż będę musiał skontaktować się z instalatorem. W każdym razie dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.