Skocz do zawartości

PJacek

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga panowie/panie, kryptoreklama została niestety zawarta w poście poniżej! ;)
Szukam opinii na temat zabawnej(?) kampanii o nazwie "Kup Pan Wyngiel", ponieważ urzekła mnie wyglądem strona internetowa, jednak chciałbym by tak samo było z jakością sprzedawanego od nich węgla. Na stronie posiadają jeden komentarz, także wiele mi to nie powie.  :rolleyes: 
Tutaj pytanie do was;
Czy ktoś może dokonywał z was zakupu na www.kuppanwyngiel.pl?
Jak z jakością węgla? Ponieważ ceny są na poziomie firmy Prestige, u którego dokonuje zakupu przez ostatnie 2 lata, jednak zamierzam zmienić swojego "dostawce" ekogroszku, z przyczyn które pozostawie dla siebie. ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś miał już doczynienia z tym sklepem. www.kuppanwyngiel.pl. Jakieś opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, zaryzykowałem, złożyłem przed chwilą zamówienie w promocyjnych cenach - ekogroszek wesoła 100% oraz ekogroszek pieklorz, po jednej tonie. Przed zamówieniem zadzwoniłem do obsługi - miła, odrazu na temat. Rzekomą przesyłkę mam dostać w Wtorek bądź środę (2-3 dni robocze) za pomocą kuriera poczty polskiej, posiadają swój widlak i rozładowują paletę w wybrane miejsce - a to wszystko szczegółowo opiszę w swoich pierwszych wrażeniach po otrzymaniu zamówienia, oraz to jak się pali. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, zamówione dwie tony (jedna tona Ekogroszku Wesoła 100% oraz jedna tona Ekogroszku typu Pieklorz) przyjechały do mnie po 4 dniach, czyli więcej niż na stronie jest napisane - a jest 72H czyli trzy dni. Pomimo spóźnienia dostałem gratisowo termometr LCD, miły prezent - jednak do rzeczy. Piec którym ogrzewam mam na profilu, ogrzewam 220 m2, oba rodzaje ekogroszku sprawdzane na tych samych ustawieniach pieca, zasyp po 25KG. Piec chodził od 5:30 do 10:00 i od 16:30 do 22:30 i cały czas grzał bojler na ciepła wodę jeśli była taka potrzeba. Zaczynamy:
Ekogroszek Wesoła 100% - Bez żadnej drobnicy, granulacja bardzo ładna typu śliweczki. Wytrzymał 27 godz, i 30 min. Z 25KG popiołu było 1,7KG czyli naprawdę niewiele.
Ekogroszek typu Pieklorz - Tutaj natomiast granulacja wymieszana, i drobny i gruby. Wytrzymał prawie 30 godz. Z 25KG natomiast popiołu tylko 1,5KG czyli mniej niż rzekomo najlepszy ich towar czyli Ekogroszek Wesoła.

Jeśli ktoś nie wierzy, niech sprawdzi sam, oferują zamówienie worków na próbę - mimo iż przetestowałem tylko dwa rodzaje węgla, teraz wiem co zamawiać, zdecydowanie najlepsze wyniki w porównaniu z miejscowymi składami opału.
Oby natomiast firma utrzymała tą samą jakość, bo naprawdę węgiel jest świetny i nie chcę mi się po raz setny szukać (i przede wszystkim znaleźć) tak dobrego dostawcy.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Uwaga panowie/panie, kryptoreklama została niestety zawarta w poście poniżej! ;)

Szukam opinii na temat zabawnej(?) kampanii o nazwie "Kup Pan Wyngiel", ponieważ urzekła mnie wyglądem strona internetowa, jednak chciałbym by tak samo było z jakością sprzedawanego od nich węgla. Na stronie posiadają jeden komentarz, także wiele mi to nie powie.  :rolleyes: 

Tutaj pytanie do was;

Czy ktoś może dokonywał z was zakupu na www.kuppanwyngiel.pl?

Jak z jakością węgla? Ponieważ ceny są na poziomie firmy Prestige, u którego dokonuje zakupu przez ostatnie 2 lata, jednak zamierzam zmienić swojego "dostawce" ekogroszku, z przyczyn które pozostawie dla siebie. ;)

 

Pozdrawiam.

 W zeszłym roku kupiłem u nich ekogroszek i byłem zadowolony wiec w tym roku kupiłem 3 tony i niestety bardzo żałuje.Ekogroszek wesola ok ale pieklorz masakra, popiołu co nie miara cała szufladka przez niecały dzień, ogromna ilosc spieków. Uzgodniliśmy że bedzie wymieniony ale nic z tego nie wyszło. Wogóle nie ma z nimi kontaktu poprostu nie odbierają telefonu a jak odbiorą jak dzwonie z innego numeru to tak oczywiście wymienią jutro sie skontaktują i kontakt się urywa. Podsumowując NIE POLECAM TEJ FIRMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Widzę że nie jestem odosobniony. Mam dokładnie tą  samą historię. Ekogroszek pieklorz to jakiś dramat. Z zasypu na 120 kg wyciągam z 30 kg popiołu .... akcja podobna jak u Pana będziemy wymieniać . Ale widzę że dałem się zrobić na szaro. Jutro zamierzam zgłosić sprawę na policji o wyłudzenie. Towar nie zgodny z opisem i z deklarowaną jakością a więć fałszywy i podrobiony. Domieszane węgla z Rosji w tym przypadku przeszło szczyt frajerstwa. Węgiel po delikatnym przeschnięciu ewidentnie widać że jest usypany z dwóch różnych rodzajów Ekogroszku. Na całe szczęście mam możliwości aby Państwu w tej firmie uprzykrzyć życie zgodnie z prawem dlatego od jutra zaczynam działać i to bardzo aktywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kolego  nie wiem czy policja Ci cokolwiek pomoże. Napisz jak Ci się sprawa rozwiazała. Ja nadal oczekuje, Chcieli mi wypłacić rekompensate  w wysokości 25 zł za tone. Smiechu warte niech zabierają ten szajs. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie, 

 

Dobrze, że tu trafiłem. Po przygodach z gó...nym węglem z Czech w końcu dojrzałem, by kupić droższy i mam nadzieję lepszy węgiel.

 

Czy w związku z powyższą firmą macie może jakieś inne firmy które w tym roku sprawdziliście i możecie polecić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Widzę że nie jestem odosobniony. Mam dokładnie tą  samą historię. Ekogroszek pieklorz to jakiś dramat. Z zasypu na 120 kg wyciągam z 30 kg popiołu .... akcja podobna jak u Pana będziemy wymieniać . Ale widzę że dałem się zrobić na szaro. Jutro zamierzam zgłosić sprawę na policji o wyłudzenie. Towar nie zgodny z opisem i z deklarowaną jakością a więć fałszywy i podrobiony. Domieszane węgla z Rosji w tym przypadku przeszło szczyt frajerstwa. Węgiel po delikatnym przeschnięciu ewidentnie widać że jest usypany z dwóch różnych rodzajów Ekogroszku. Na całe szczęście mam możliwości aby Państwu w tej firmie uprzykrzyć życie zgodnie z prawem dlatego od jutra zaczynam działać i to bardzo aktywnie.

 

 

Witam wszystkich ponownie. 

 

Tym razem będzie mniej narzekania i nerwów a więcej pochwal. 

 

Po wielu telefonach i ignorancji ze strony pracowników firmy SOVILLO, zadzwoniła do mnie sama właścicielka, Pani Magdalena Wojtasiewicz. 

Nie wiem czy Pani Magda wiedziała o mojej sprawie czy to przypadek ale uznam że wzięła sprawy w swoje ręce i obiecała sprawę wyjaśnić. 

 

A teraz efekt naszych ustaleń. 

 

Doszliśmy do wniosku, że węgiel swoje właściwości opałowe posiada a jedną uciążliwością  jest ilość popiołu. Jaki wpływ na taką specyfikę produktu ma firma sprzedająca go .... zakładam, że niewielki, dlatego , wspólnie stwierdziliśmy że zwrot jest zbyt kosztowny . Pani Magda ze swojej strony zaproponowała rabat w postaci zwrotu pieniędzy. Od siebie powiem żeby nie wdawać się w zbytnią polemikę o tym ile co i jak .... rabat liczony od ceny zakupu to kilkadziesiąt procent. Uważam , że rekompensata ta wynagrodzi mi ogrom pracy z popiołem jak i również te nerwy, które tylko przez niekompetentnych pracowników straciłem.   

 

Pani Magda obiecała  zrobić przelew w konkretnym dniu i co do minuty kasa była na koncie.  

Właścicielka konkretna rzeczowa , bardzo sympatyczna a co więcej miałem wrażenie że jestem ważny. 

Nie mam pretensji do firmy bo specyfika produktu jest jaka jest...ale po tym czego doświadczyłem do Pani Magdaleny jestem pewien że jeszcze do nich wrócę. W biznesie nie ma się co obrażać tylko rozwiązywać problemy. Tak się stało. 

 

Dlatego prostuję swój negatywny  komentarz 

 

FIRMA GODNA ZAUFANIA  -  NIE UCIEKA OD ROZWIĄZYWANIA TRUDNYCH SPRAW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 W zeszłym roku kupiłem u nich ekogroszek i byłem zadowolony wiec w tym roku kupiłem 3 tony i niestety bardzo żałuje.Ekogroszek wesola ok ale pieklorz masakra, popiołu co nie miara cała szufladka przez niecały dzień, ogromna ilosc spieków. Uzgodniliśmy że bedzie wymieniony ale nic z tego nie wyszło. Wogóle nie ma z nimi kontaktu poprostu nie odbierają telefonu a jak odbiorą jak dzwonie z innego numeru to tak oczywiście wymienią jutro sie skontaktują i kontakt się urywa. Podsumowując NIE POLECAM TEJ FIRMY

Witam! Jednak muszę to sprostować ponieważ po wielu telefonach i  nerwach odezwał się Pan Janusz, z którym doszedłem do kompromisu i ekogroszek został wymieniony mimo to że posiadał deklarowaną kaloryczność, jedynym mankamentem była duża ilość popiołu.  Ale kontakt się poprawił i muszę powiedzieć że jest to firma godna polecenia. Są skłonni do rozwiązywania problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

To ja mam trochę świeżych informacji, bo sam w tym roku tam kupowałem. U mnie wszystko było w porządku, sąsiad trochę narzekał, ale tak jak koledze powyżej zaproponowali rozwiązanie problemu. Ogólnie myślę, że to dobra firma, przynajmniej po kontakcie z ludźmi, którzy tam pracują, a że czasem z kopalni przyjedzie słabszy towar, to się nic nie poradzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.