Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kocioł Ogniwo Eko Plus M 26 - Opinie / Użytkowanie / Za I Przeciw.


AdamJas

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby było jasne...

Ja nie sprzedaję kotłów. Ja nie prowadzę kampanii reklamowej kotłów, takich czy innych.

Nie prowadzę także szkółki niedzielnej dla użytkowników kotłów. Nie mam tez zamiaru ganiać i podawać na tacy pod nos każdemu tego, co mu się zamarzy. Nie jestem kelnerem. A w szczególności - nie mam zamiaru prowadzić dyskusji z tymi, którzy rozpoczynają takowe z wyraźnie przebijającą się intencją, aby je wykorzystać przeciwko wyrobowi takiemu czy innemu.

Napisaliśmy i opublikowali w internecie "Poradnik użytkownika kotła". Wystarczy wpisać ten tytuł w googlach, a nawet wystarczy wpisać w googlach tylko hasło "zawijan", aby natychmiast mieć przed nosem odpowiedzi na wszystkie pytania, zgodnie z potrzebami. Napisane prostym, popularno-technicznym językiem.

Prowadzisz i to od lat na wszystkich możliwych forach internetowych :) znaczy tą kampanię reklamową.

A co do tych intencji i wykorzystywaniu to uderz się w pierś, latami Ci piszę: "nie rób drugiemu co Tobie nie miłe"

Nie jesteś tym, nie jesteś tamtym, no przecież ja wiem, jesteś tylko emerytem, jakich wielu w kraju.

Powinieneś jeszcze teraz napisać taki poradnik dla emerytów właśnie, tylko zastanów się nad wersja finalną żebyś co trochę nie musiał zmieniać jego treści jak na tym sławetnym blogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze że na emeryturze - nie powstanie więcej takich kotłopodobnych konstrukcji a samo Ogniwo zacznie produkować kotły ekologiczne. :P

To oczywiście ponura wizja zarówno dla emeryta jak i dla Ogniwa.

A tak na serio zawijanie czy mając dużo wolnego czasu nie przewidujesz jakiejś większej papierowej publikacji o kotłach domowych na paliwo stałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karoka65 :

Mam pytanie :

1. czemu Bietka sprzedaje kocioło ogniwo ? W czym jest problem ?

2. Jaki kocioł kupiła ?

3. Czy jest jakiś kocioł węglowy który można polecić z czystym sumieniem. Jak patrzyłem na prezentację Ogniwo to myślałem że to strzał w dziesiątkę. A tutaj użytkownik sprzedaje takie "cudo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się kotłem Sas Solid. Kilka osób ma ten kocioł na forum. Nikt na nic się nie skarżył. Kocioł ma fajny sterownik, czujnik żaru, obrotową retortę i niektóre elementy kotła są ze stali nierdzewnej.  Tu masz kilka fotek z najnowszej wersji kotła -> https://forum.info-ogrzewanie.pl/topic/22292-sas-solid-ze-sterownikiem-multifun/

 

ps. Bietka nie sprzedaje kotła, ona już dawno go się pozbyła a raczej @karoka65 go zabrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się kotłem Sas Solid. Kilka osób ma ten kocioł na forum. Nikt na nic się nie skarżył. Kocioł ma fajny sterownik, czujnik żaru, obrotową retortę i niektóre elementy kotła są ze stali nierdzewnej.  Tu masz kilka fotek z najnowszej wersji kotła -> https://forum.info-ogrzewanie.pl/topic/22292-sas-solid-ze-sterownikiem-multifun/

 

ps. Bietka nie sprzedaje kotła, ona już dawno go się pozbyła a raczej @karoka65 go zabrał. 

Duży grzmot. 

Coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży grzmot. 

Coś innego ?

 

To 19kW. Jest 14kW Sas Solida. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "ślimaczki" i podajniki Ogniwa sypią się aż miło. 4-5 lat i żeliwo(raczej pseudo żeliwo) wytarte. RUSZA SPRZEDAŻ POSERWISOWA. WIELKIE PROMOCJE DLA F......W.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rozbierałem palnik rok temu nie wyglądał źle, ale już wtedy do wymiany nadawał się element początkowy (zamykający) palnika. Może zabiorę się za kontrolę, chociaż muszę poczekać bo mam pełny zasobnik.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeliwo przegryzło to chyba brak konserwacji trzeba było smalec mieszac do paliwa  ;)  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Sprzedaż OEPlusM w Polsce zaczęła się dopiero w tym roku, więc jeszcze nikt nie ma takich doświadczeń praktycznych, o jakie pytasz.

Ale już piąty rok sprzedawany jest jego poprzednik tzn. OEPlus i blisko 10 tysięcy tych OEPlusów w Polsce pracuje. Poszukaj opinii ich użytkowników.

Ja, jako współkonstruktor tego kotła (a także palnika i sterownika), jestem według konkurencji niewiarygodny w opiniach, więc się od nich wstrzymam. Powiem tylko, że zespół projektantów OEPlusM-a jest ten sam, co OEPlus-a. Wykonawca (producent) jest także ten sam. Bez fałszywej skromności powiem, że nie są ci ludzie tacy głupi, żeby zrobić kocioł gorszy od poprzednika, który - nawiasem mówiąc - sprzedawał się i sprzedaje znakomicie.

wiec moje pyanie czy te piece wytrzymuja tylko 6 do 7 lat jak to widac na niektórych filma z yt ze piec z 2010 a w 2016 juz sie zozczelnil ja posiadam ofniwo tylko s6 13 kv ale jestem z malopolski i czeka mnie nieslugo wymiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.