Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady


energotop
Wiadomość dodana przez marcin,

Tutaj piszemy ogólne pytania i odpowiedzi w temacie sterownika SKZP-02.

Wątek o aplikacji Wojszym | Wątek o sondzie Brager

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mi wychodzi ok

2,3 kg ale nie ma odbioru i grawitacyjnie przebija tam gdzie jest na 22C ustawiona głowica kaloryfera.

 

Pozdrawiam RedEd

Edytowane przez reded
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Parę zrzutów ekranu z działającej firmowej aplikacji sterownika z modułem internetowym.

 

attachicon.gifScreenshot_2017-06-08-07-40-40.png

attachicon.gifScreenshot_2017-06-08-07-46-49.png

attachicon.gifScreenshot_2017-06-08-07-47-00.png

attachicon.gifScreenshot_2017-06-08-08-02-51.png

attachicon.gifScreenshot_2017-06-08-08-13-34.png

 

Pozdrawiam RedEd

Witam,a są może jakieś zrzutki z ekranu monitora/laptopa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie kierowane głównie do Tomka ale może ktoś inny odpowie. Tryb autolato jest obecnie trochę "kulawy". Nie ma mozliwości jednym kliknięciem przestawić ręcznie pieca w tryb "lato". Robię to poprzez ręczne wyłączenie obwodów CO1, CO2, ustawienie priorytetu CWU i nadwyżki kotła. Pytanie czy przy ustawieniu temperatury np 40st. i cwu 50st załączy się pompa cwu? Normalnie to pompa cwu załącza się przy temperaturze kotła większej o 1st od temperatury cwu. Czy piec podgrzeje się pomimo wyłączonej pompy cwu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do p.Tomka kiedy będą dalsze aktualizacje do skzp-01 i czy aplikacja działa w systemie Windows phone  do telefonów Microsoft. Ponieważ obserwuję że więcej dzieje się z skzp-02 jaka jest i czy w ogóle jest możliwość przerobienia mojego skzp-01 do skzp-02. Pozdrawiam Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Załączam link do aplikacji zdalnej obsługi sterowników SKZP.

 

www.timel.pl/android/TimelSKZP.apk

 

Instrukcja:

 

www.timel.pl/android/instrukcja.pdf

 

Na YT dodane są 2 filmiki, w których przedstawiam aplikację.

 

https://www.youtube.com/watch?v=OFhyzVo5Z7Y&t=43s

 

https://www.youtube.com/watch?v=3SefnQ2_a6c

 

Po zainstalowaniu aplikacji można się połączyć do sterownika demo, który stoi u nas w kotłowni.

Dane autoryzacyjne:

Identyfikator: DEMOSKZP02

Pin: 1234

Adres serwera: www.timel1.pl

Port: 88

 

Zachęcam do testów.

 

Oprogramowanie w wersji 2.00 do sterowników jest już gotowe. Piszemy jeszcze instrukcje obsługi.

 

pozdrawiam Tomek

 

Edytowane przez TomekBrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to kwestia tego ze to sterownik demo ale nie mozna zapisac opcji "silownik" aktywny. Po zaznaczeniu chceckboxa nic sie nie dzieje napis caly czas czerwony.

 

Edit. teraz sprawdzilem ze zadnej opcji nie mozna zapisac.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Dancych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałeś kolego namieszać w kotłowni szefa?

 

Pozdrawiam RedEd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Usłyszałem na filmiku, że sterownik nie steruje kotłem ale jest podłączony do czujników. Próby wykonywałem w ramach testów do których "szef" zachęca:) W pracy zajmuje się testowaniem wdrażanych rozwiązań co prawda z nieco innej branży ale staram się to robić wnikliwie.

Edytowane przez Dancych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moduł testuje już jakiś czas i też po to aby zgłaszać sprawy do poprawy :-), nie wiem czemu blokada sterownika skoro to osobny, pewnie to Tomasz wyjasni.

 

Pozdrawiam RedEd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, możliwe, że jest włączona blokada zapisu. Jeśli tak to testowanie póki co nie ma sensu:) No chyba, że będziemy testować czy nie crash'uje się przy przechodzeniu w podmenu i ogólną stabilność. Pod tym względem nie zauważyłem  problemów. Dane pobierają się szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Można zapisywać zmiany (już) tylko jak parę osób jednocześnie kliknie zapisz to "wygra" ostatni.

 

Pozdrawiam RedEd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.