Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Węgiel Po Ile U Was?


darkon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chociaż wakacje w pełni a temperatury za oknem nie skłaniają do myślenia o zakupie opału na zimę to mam do Was palacze :-) pytanie po ile u Was jest węgiel i z jakiej kopalni.

 

Ja w zeszłym tygodniu zakupiłem

1600 kg orzecha z Wesołej (650 zł)

1200 kg odsiewki z Wesołej (520 zł)

Zakup zrobiony od firmy handlujacej z pod Kielc (woj. świętokrzyskie)

 

Jestem już po pierwszym większym teście i spalanie węgla wygląda bardzo obiecująco bo już teraz bryłki wypalają się na pył z papierosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po pierwszym większym teście i spalanie węgla wygląda bardzo obiecująco bo już teraz bryłki wypalają się na pył z papierosa.

No to faktycznie musi być Wesoła (650zł :D - zakup zrobiony od firmy handlujacej z pod Kielc (woj. świętokrzyskie), szczególnie, że inny węgiel nie wypala się na pyłek z papierosa...

Wasza naiwność nie zna granic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darkon,

Zwanzig napisał dosadnie i nic więcej nie można tutaj dodać, niestety sprzedawcy nie są rzetelni, też byłem ofiara takiej deklaracji, tyle, że mnie opchnęli  tonę za 750zł.

Kilka razy upewniałem się czy to faktycznie wesoła, wcześniej kupowałem po 830-850zł/t (z przywozem), mieszkam 30km od tej kopalni, był koniec sezonu więc jakoś sobie ten bonus 

wytłumaczyłem, dla ochrony zadeklarowałem też chęć zakupu 5t, jeżeli to naprawdę będzie ten węgiel, ociulali niemiłosiernie. No i mnie się jeszcze nie zdarzyło, spalić w moim "ogniwie"

wesołej na popiołek, a już na 100% nie na taki jak ten z papierosa, ale ja nie palę więc mogę się mylić. Teraz kupiłem 5t orzecha I (z granulacji wygląda to na jakiś mix, mnie to pasuje ), podobno piast, po 620/t,

brany ze składu, to jest ich wersja, na oko jak ten z poprzedniego sezonu, nie było źle, spalał się "idealo" na bielutki popiołek, tyle, że jest go sporo . 

Wesoła chociaż ma wiele zalet jest trochę uciążliwa w obsłudze, przy tych ostatnich zimach taki piast jest dla mnie w sam raz.

No chyba, że holding zaszalał z cenami 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.