Skocz do zawartości

jaarooo

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek życzę wszystkim spokojnych i wesołych Świąt i niekoniecznie mokrego dyngusa bo mamy go za oknem.

Wczoraj rozsypał się mój stary sterownik do pieca miałowego zasypowego 18 kw o dźwięcznej nazwie Hades2.Szukając na forum podpowiedzi jaki zakupić nowy sterownik , przejrzałem chyba całe forum od deski do deski i nie znalazłem jednoznacznych podpowiedzi jaki jest w miare dobry ,majacy uznanie u dużej liczby użytkowników. Jeżeli jakiś typ jest chwalony przez użytkownika ,to drugi go gani i chwali swój to trzeci że to nie działa i tak w kółko.Zaznaczam że poszukiwałem sterownika z pid nie wiem czy to dobry wybór ale doczytałem że lepiej kontrolują proces spalania.Proszę o pomoc w wyszukaniu sterownika oczywiście w rozsadnej cenie max 500pln.

Pozdrawiam i jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wzajemnie.

Wybór masz w sumie pomiędzy proton-em, SPR11, Tech-em. A teraz miłych poszukiwań informacji i lektury życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim profilu masz informację, który używam, z tym, że nie palę miałem na dmuchawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.