Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Defro Komfort Eko - Zakup, Dostępny Sterownik


wodzuwolomin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam od kilku dni piec Defro komfort duo 15 kw ze sterownikiem k1vp, i nie umiem go ustawić, albo po rozpalenium po 2 godzinach gaśnie albo rozgrzewa sie tak ze sie przegrzewa. Czy ktos mógłby mi podpowiedzieć jakie parametry ustawić żeby było dobrze ? Ekogroszek mam dobry ze sprawdzonego źrodła. Bede wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam jeszcze pytanie.. Wasze piece hulają w obiegu zamkniętym czy otwartym? Pytam bo defro daje komfort eko do obiegu zamkniętego z wężownicą nz. Słyszałem że można kupić kocioł do obiegu otwartego i oddzielnie zabezpieczenia innej firmy i defro też to uznaje... Jak Wy podłączaliście swoje kotły?

W obiegu zamkniętym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam od kilku dni piec Defro komfort duo 15 kw ze sterownikiem k1vp, i nie umiem go ustawić, albo po rozpalenium po 2 godzinach gaśnie albo rozgrzewa sie tak ze sie przegrzewa. Czy ktos mógłby mi podpowiedzieć jakie parametry ustawić żeby było dobrze ? Ekogroszek mam dobry ze sprawdzonego źrodła. Bede wdzięczny za pomoc

A  nie  K1 v2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.