Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ile powinna być ustawiona korekta czujnika pokojowego przy ogrzewaniu grzejnikowym? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście że na sterowniku można zobaczyć pogodę??? Chciałem zdjąć srebrny panel, coś nacisnalem przypadkiem i pojawiła się pogoda, 2c7f2a78b79d8949125bbdfad6ad1b62.jpg

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście że na sterowniku można zobaczyć pogodę??? Chciałem zdjąć srebrny panel, coś nacisnalem przypadkiem i pojawiła się pogoda, 2c7f2a78b79d8949125bbdfad6ad1b62.jpg

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

lewy mały przycisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile powinna być ustawiona korekta czujnika pokojowego przy ogrzewaniu grzejnikowym? 

Zmieniłem charakterystykę pogodową z 4 na 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale ja wcześniej miałem 6 i jak odpisałeś zmieniłem na 4:)

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;:;

Podaj maila  wyślę Ci trochę inny program.  :) Dlatego,że jesteś jeden z nielicznych bardzo dociekliwy, :)

Wysyłam maila na priv. BTW, ta "detekcja spalin" to "detekcja zgaśnięcia żaru na palniku w podtrzymaniu"  - to jest właściwe określenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa. Szkoda, że w TECH'u tego nie zrobili ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

mam pytanko, mam zadaną temperaturę w domu 22 stopnie, aktualnie jest 23, a kocioł mimo wszystko co jakiś czas dogrzewa instalacje, co wydaje mi sie że jest niepotrzebne skoro jest 1 stopień więcej od temperatury zadanej, ustawione na sterowanie "czujnik pokojowy+czujnik zewnętrzny", 

co zmienić w ustawieniach żeby kocioł "widział" że jest 23 stopnie i nie grzał. 

eksperymentuje z korektą czujnika pokojowego zmieniłem na 80% ale za bardzo nie widzę poprawy, nie jestem zresztą pewien czy ten parametr ma wpływ na to co chcę osiągnąć.

 

 

Ustawiałeś histerezę czujnika w sterowniku?  Obieg CO1 lub CO2 -> Histereza czujnika pokojowego ustaw na 0,2stC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłam maila na priv. BTW, ta "detekcja spalin" to "detekcja zgaśnięcia żaru na palniku w podtrzymaniu"  - to jest właściwe określenie ;)

Brakowało mi tego określenia. Dzięki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiałeś histerezę czujnika w sterowniku?  Obieg CO1 lub CO2 -> Histereza czujnika pokojowego ustaw na 0,2stC

Żeby wyłączyło mu obieg i trzymało w/w parametr trzeba dodatkowo

SERWIS - OBIEG CO1 LUB 2 (U NIEGO 2 ) POMPA - BLOKADY I USTAWIĆ : BLOKADA 100% .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wtedy pompa CO się zalaczy jak temp pokojowa spadnie? A tak to będzie wyłączona czy tak?

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.