Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oki . Dokładnie masz tak CO1 grzejniki ze sterownikiem Afriso - brak czujników wew. i pogodówki. CO2 podłogówka ? załaczone masz pogodówkę i czujnik wew. brak mieszacza? pompa podłogowa wył. ? nic nie kapuję.
Napisz jak prosiłem wcześniej co masz zamontowane i jak podłączone.

 


A jeszcze masz załączoną pompę cyrkulacyjną ? czy tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulatory pokojowe auraton spięte z centralą od recalerta. Jest termometr zewnętrzy. Reg pokojowy jeden na na podłogowke, drugi na grzejniki. Narazie nie korzystam. Chce prace pieca ustabilizowac, a poźniej regulatory.

 

Co2 podłogowka. Już zmieniam na tryb ręczny. Generalnie chodzi cały czas minimalnie. (żona lubi ciepło w stopy). Jest mieszacz gorgiela z pompą wilo.

Pompa podłogowa wyłączona. Dopiero wtedy działa :) hydraulik nie dawał wiary,aż mu nie pokazałem.

 

Cyrkulacja cwu 15pracy na 30min postoju. Cwu grzane rano i wieczorem.

 

Ogarnijmy najpierw prace piec. Na regulatory jeszcze przyjdzie czas :)

 

Regulatory działają bo jak je uaktywnie (czujnik pokojowy i termometr zewn na co1 grzejniki) to zadana na piecu spada (pomieszczenie dogrzane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . 

Mam pytanie bo dzisiaj uruchomiłem 1 raz swój piec sas slim na pelet ze sterownikiem multi i chciałem sie zapytać jak dokładnie macie ustawienia tego sterownika. 

Zrobiłem aktualizację oprogramowania ze strony producenta najnowszą i teraz mam jeszcze jakąś opcję czyszczaka co bardzo mnie to dziwi dodam jeszcze że nie widzi mi temperatury pokojowej .

Z góry dziękuje i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulatory pokojowe auraton spięte z centralą od recalerta. Jest termometr zewnętrzy. Reg pokojowy jeden na na podłogowke, drugi na grzejniki. Narazie nie korzystam. Chce prace pieca ustabilizowac, a poźniej regulatory.

 

Co2 podłogowka. Już zmieniam na tryb ręczny. Generalnie chodzi cały czas minimalnie. (żona lubi ciepło w stopy). Jest mieszacz gorgiela z pompą wilo.

Pompa podłogowa wyłączona. Dopiero wtedy działa :) hydraulik nie dawał wiary,aż mu nie pokazałem.

 

Cyrkulacja cwu 15pracy na 30min postoju. Cwu grzane rano i wieczorem.

 

Ogarnijmy najpierw prace piec. Na regulatory jeszcze przyjdzie czas :)

 

Regulatory działają bo jak je uaktywnie (czujnik pokojowy i termometr zewn na co1 grzejniki) to zadana na piecu spada (pomieszczenie dogrzane).

Masz misz-masz w ustawieniach serwisowych kotła . Wejdź tam i wyłącz pogodówke dla CO2  i inne niepotrzebne rzeczy jak chcesz ręcznie skupic się na ustawienich kotła,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz misz-masz w ustawieniach serwisowych kotła . Wejdź tam i wyłącz pogodówke dla CO2  i inne niepotrzebne rzeczy jak chcesz ręcznie skupic się na ustawienich kotła,

A co do podłogówki zrób zdjęcie podłaczeń i wpięć na boku kotła bo coś mi nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jak to Się ma u ciebie ze spalaniem .

i dlaczego w twoim ostatnim poście napisałeś ze "Pompa podłogowa wyłączona. Dopiero wtedy działa " nie rozumiem tego u mnie dopiero działa jak pompę podłogową włączę .

A u mnie właśnie nie działa jak jest włączona. Sam nie wiem dlaczego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.