Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pytanie jak  ustawić piec aby odpalał mi się co dziennie o danej godzinie zagrzewał wodę do zadanej temp. i się wygaszał?Czy można coś takiego ustawić?proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanie jak  ustawić piec aby odpalał mi się co dziennie o danej godzinie zagrzewał wodę do zadanej temp. i się wygaszał?Czy można coś takiego ustawić?proszę o pomoc

jeśli masz sterownik Recalarta musisz wejść w ustawienia CWU i wybrać program. ja ma tygodniowy w którym piec grzeje wodę w godz. 6-10 i 18-22, poza tym okresem jest wygaszony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ustawiałem program na jakąś tam godzinę ale piec się nie odpala nie wiem dlaczego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie dzieje ustawiłem program cwu na 1.2.3godz, palenie wygaszanie i nic, nie wiem czy coś nie tak robię nie wiem o co chodzi

 


piec nawet nie zaczyna się odpalać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w trybie ręcznym się odpala normalnie,coś nie tak ustawiam w programie cwu nie wiem czy coś nie tak ustawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawiam program cwu program czwarty godz 16,17 18 do każdego dnia tygodnia  tryb lato palenie wygaszanie temp wody ustawiona na 60 i myślałem że piec sam będzie się odpalał w tych godzinach a tu nic się nie dzieje innych ustawień nie zmieniałem dla rozpalania i palenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten "tryb lato" ustawiasz i dla jakiego obiegu?

 

Temp cwu 45

Histereza 10

Program tyg - jak Ci pasuje. Na start ustaw program 3.

Legionella - wyłącz

Priorytet cwu - wyłącz

Wyłączanie obiegu - obieg włączony

 

Menu serwis , cwu

Dodatkowa temp kotła 15st

Temp włączenia pompy 50st.

 

Co1 i co2 - wyłączone

 

Zobacz te ustawienia. Daj znać jak poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam morwal wbiłem twoje ustawienia ustawiłem program czwarty na 15 do 17 i piec sam się odpalił zagrzał wodę i się wygasił jest spoko.Wielkie dzięki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich grzeję wodę peletem bojler 300l grzeję do 55 st.piec się odpala raz dziennie.Mam takie pytanie ile komu pali mi miesięczni dziesięć woreczków idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie oprogramowanie aktualnie? Dalej mam problem z smoczynnym przechodzeniem pieca w tryb wygaszania i pomyślałem, że wgranie nowszej wersji programu może pomóc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj wgrać oprogramowanie.

 

Tu masz soft: http://recalart.com/web.n4?go=284

Tu jest instrukcja: http://recalart.com/data/gfx/file/2014/9/Aktualizacja%20oprogramowania%20(2).pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie może ma ktoś wiedzę na temat sterownika recalart multifun  a mianowicie czy jest jakaś różnica pomiędzy tym sterownikiem montowanym w kotle na pellet a do ekogroszku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Raczej nie do końca.. u mnie najlepiej pali się Lava Stelmetu, próbowałem różnego pelletu i te bez certyfikatów jednak powodowały , że się coś wygaszało, zapychało,  a na tych lepszych śmiga bez problemu.:)  każdy musi popróbować i wybrać to co  dla niego najlepszego...

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.