Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naczynie Wzbiorcze Otwarte 4 Przyłącza


sanitkolas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Mam pytanko odnoście naczynia wbiorczego otwartego. Czy kojarzycie który producent wykonuje naczynia przelewowe z 4 przyłączami tak, aby możliwe było podłączenie rury wzbiorczej, przelewowej, bezpieczeństwa oraz cyrkulacyjnej? Szczerze mówiąc szukam po różnych serwisach i widze tylko z 3 przyłączami, a zależy mi na wykonaniu cyrkulacji w naczyniu, a nie przed nim.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że nie o takie chodzi, bo sam szukałem i amba! Stąd moja propozycja o zamówieniu u rozumnego ślusarza-hydraulika. Bo jeśli nawet dorwiesz naczynie z odpowiednia ilością wyprowadzeń, to często są to 3/4, a i widziałem nawet do RB 1/2. Kompletne nieporozumienie i nie zgodne z PN.

Jak to mawiał Gary Oldman w Piątym Elemencie, jak chcesz coś zrobić dobrze, to zrób to sam :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że nie o takie chodzi, bo sam szukałem i amba! Stąd moja propozycja o zamówieniu u rozumnego ślusarza-hydraulika. Bo jeśli nawet dorwiesz naczynie z odpowiednia ilością wyprowadzeń, to często są to 3/4, a i widziałem nawet do RB 1/2. Kompletne nieporozumienie i nie zgodne z PN.

Jak to mawiał Gary Oldman w Piątym Elemencie, jak chcesz coś zrobić dobrze, to zrób to sam :-).

Czyli tak jak myślałem:) Faktycznie naczynia 3/4 są w sprzedaży, a dodatkowo widziałem jak koledzy po fachu wykonują rurę wzb i bezp z pexa 16...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.