Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Per Eko 12Kw Jak Palić Efektywnie


dembol23

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest założony zwykły bez nastawy wstępnej. Możliwe że jest układ zapowietrzony do tego grzejnika i przy niskiej temperaturze nie grzeje a przy wysokiej grzeje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z rana zagotowało się w piecu ze dwa razy, i o dziwo grzejnik zaczął grzać. Zobaczymy jak długo. Jak wygasło dopusciłem wody odpowietrzyłem tam gdzie trzeba. Wyczyściłem piec naładowałem węgla i rozpaliłem od góry zobaczymy jak długo będzie się paliło. I czy grzejnik będzie grzał, mam nadzieje. Dam znać później jakie efekty. Pozdrawiam wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tym forum przynajmniej ze 2 lata. Nigdy jednak nie zadawałem pytań gdyż wszystkiego można się dowiedzieć zwyczajnie czytając wszystko lub też tylko wątki nas interesujące. Piszę teraz gdyż wydaje mi się że ktoś tutaj chce doprowadzić do katastrofy. Kto ustawia miarkownik na 90 stopni ? Kto gotuje wodę bo jeden grzejnik dopiero wtedy nabiera temperatury ???  Kto tak lekko sobie pisze że właśnie woda się zagotowała ze 2 razy ??? Myślę że Dembol 23 nie wie co czyni. U niego normalnie cyka bomba !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Drogi Baldwini, specjalnie wody nie zagotowalem w piecu, ale dopiero po zagotowaniu owej wody grzejnik zaczął grzać w tym sensie że grzeje normalnie nawet jak jest 60 st na piecu. Wcześniej przy takiej temperaturze był całkowicie zimny. Wczoraj znowu przestał grzać widocznie jakieś powietrze blokuje powrót i nie mogę znowu go odpowietrzyc jedyna metoda przepchania tej poduszki powietrznej to tylko zagotować wodę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakiś fachowiec z okolic drezdenka kto lukiem swoim fachowym okiem na całą instalację bo coś ewidentnie jest nie tak skoro tylko ten jeden grzejnik tak "fisiuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.