Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ekogroszek Grupatrust I Czarny Jan - Palił Ktoś Nim?


robertokot25

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne testy zrobi Robert i to nie byle jaki test :-D

Poprosimy obszerną relację, począwszy od kontaktu z dostawcą. Następnie zdjęcia opału, jak wygląda na palniku, oraz jaki popiół.

Dalej spalanie w kg na dobę i ile popiołu.

Dobrze jakby pojawił się film.

Mam nadzieje, ze Robert podejmie wyzwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wagonach czuk luz zrobili 470,nie ma co śniegu czekać tylko brać!kumpel z marketu łykną groszek do rynnowego sokoła,jęzor szlaki aż do przeciwległej ściany,jakieś porady macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały las rąk chętnych do testu...hehe.. ja pewnie łyknę na wiosnę jak będzie za max. 600zł z dostawą..a ten barter 23MJ z Leroy lepiej wychodzi od Trusta?

Barter z Leroy spalony. Popiół wyszedł 7,8%. Spalanie 20 % niższe niż Trusta Premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Robert Ty jeszcze ciągle się zastanawiasz co kupić?...

Przecież to nie zakup nowego auta, żeby się zastanawiać tygodniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, do nowego sezonu dużo czasu, a całe lato można groszek na grilu testować. :D .

Nie dajcie się ogłupić jeden z drugim, przecież jak Kowalskiemu się źle spala, to nie znaczy że u Malinowskiego też będzie źle.

 

Robert już tyle napróbował , że pewnie doskonale wie co kupi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lato do CWU i na przyszły sezon grzewczy w min. 50% nie dam zarobić rodzimym oszustom.

Kupię (już sprawdziłem) od Putina B) ,a resztę zobaczę,z jakiego klucza będą śpiewać nasi.

Jak będzie nie spiekający i w rozsądnej cenie to tak.

Jeżeli nie to niech spadają i niech im się lasuje na hałdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pytałem i ładują pod warunkiem że mają to w jednym magazynie .....

Myślę, że nie będzie takiej opcji. Ta cała grupa trust to wg mnie tylko pośrednik i nie mają magazynu :). Teraz nagle znalazł się w ich ofercie węgiel z Rastar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roberttokol25 W piątek przyszła paleta. Jeszcze nie zasypałem bo mam trochę w zasobniku poprzedniego węgla. Dosypałem odrobinę na retortę. Pali się jak węgiel, żadnych problemów. Jak piec zassie z zasobnika będę więcej wiedzieć i napiszę. Węgiel przyjechał kurierem z Poczty Polskiej, kurier wstawił gdzie chciałem. Jest suchy, bez kamienia zanieczyszczeń i trzyma wielkość (frakcję). Na "OKO" wszystko z tym Czukiem w porządku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.