Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uklad Otwarty Co


Gość predox999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,uklad otwrty co kociol 13 kw uklad grafitacyjny pare grzejnikoow ,caly uklad robiony w miedzi duzo mi nie zostalo aby wszystko polaczyc,wlasnie podlaczam piec do bojlera i calego ukladu chcialbym poradzic sie fachowcow czy te podlaczenia sa prawidlowo zrobione ? Gorny maly zawor sluzy do zamkniecia calego ukladu w lecie aby ciepla woda nie szla na grzejniki,wtedy zalaczam grzalke elektryczna ,wtedy woda bedzie szla tylko na krany i prysznic ,dziekuje za uwage pozdr;;

post-51008-0-96277900-1412697225_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ta pompa?

 

Słuchaj. Prochu nie wymyślisz. Skorzystaj z jednego z setek schematów już tutaj na forum obecnych. Poszukaj, poczytaj, może oprzyj się na jakimś schemacie, np. producenta kotła. Tak będzie prościej, niż robić to od zera.

 

Obecności nie gwarantuję, ale nie ja jeden tu jestem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzieki za wszelkie porady  tylko dojdzie mi koszt rury dodatkowej z miedzi 28 wszystko mam z miedzi a czy moglbym zrobic z rury metalowej do naczynia przelewowego? Tniej by wyszlo ale chyba raczej nie mozna mieszac rur jak w miedzi to wmiedzi,ale poslucham porad,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.