Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki Kocioł Co I Cwu Na 50 M2 -Parter - 5 Grzjeników


ola90

Rekomendowane odpowiedzi

a jeżeli piec moze stać w piwnicy to czy może być model GALMET GT-KW 10 KW z wentylatorem i sterownkiem, aby obsługa była mniej pracochłonna ? i jeszcze jdno pytanie czy rury przyłącza wody i ogrzewania moga być plastikowe, czy koniecznie miedziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może być 10kW hmm -nie wiem, albowiem trudno to określić nie znając parametrów budynku.

Kotłownia obowiązkowo stal lub miedz (rura odpowietrzająca do naczynia wyrównawczego 1" z miedzi lub stali bezwarunkowo) a rozprowadzenie w mieszkaniu może być z PP lub Alupexu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan od ogrzewania zapropoznował nam taki piec ponieważ, zobaczył warunki mieszkalne czyli parter,lekka wilgoć nie słoneczne mieszkanie plus ogrzewanie wody, grzejniki niskie ale szerokie ok 120 do 140 cm. zapewnił że nie będzie problemu i będziemy zadowoleni z kotła. Dziękuję bardzo za odpowiedzi . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mieszkanie jest zawilgocone to należy szukać i wyeliminować przyczynę, zanim koś się w domu poważnie rozchoruje. Moja chrześnica od pleśni dostała bardzo poważnej choroby układu oddechowego i w ostatniej chwili ją odratowano a przyczyną był wykwit pleśni na ścianie (za meblami).

 

Oczywiście jeżeli jest wilgoć to trzeba dostarczyć o wiele więcej ciepła do mieszkania i kocioł 10 kW powinien być dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mieszkanie jest zawilgocone to należy szukać i wyeliminować przyczynę, zanim koś się w domu poważnie rozchoruje. Moja chrześnica od pleśni dostała bardzo poważnej choroby układu oddechowego i w ostatniej chwili ją odratowano a przyczyną był wykwit pleśni na ścianie (za meblami

Oj prawda i nie wolno tego bagatelizowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.