Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lazar Pelletfocus 21 Proszę O Opinie


octaviano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Czy jest ktoś kto ma zainstalowany Kocioł  Lazar PelletFocus 21 bardzo poważnie zastanawiam się nad zakupem, ze względu na niemoc w odszukaniu jakich kolwiek informacji od użytkowników zwracam się na forum. Czy warto, czy wiecie coś nt. serwisu części zamiennych ect. Mam bardzo ograniczone miejsce w kotłowni dlatego szukam małego i wydajnego kotła.

 

 

Pozdrawiam  

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kocioł to nowość na rynku , pewnie posiada wszelkie wady wieku niemowlęcego.

Co do wielkości tego kotła to do niego jeszcze dochodzi pojemnik na paliwo, podwajający jego gabaryty.

Podobne rozwiązanie ma Biawar - kocioł Pellux 200, konstrukcja od lat na naszym rynku, na licencji szwedzkiej.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Czy porównywałeś może te kotły ? ilośc wody w płaszczu wodnym, sprawność, gwarancja serwis, Palniki. Jestem niedoświadczony w doborze kotłów dlatego właśnie zwróciłem się na forum.

 

zastanawiam się nad wyborem małego ale kotła peletowego a nie zwykłego kotła z z palnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Czy porównywałeś może te kotły ? ilośc wody w płaszczu wodnym, sprawność, gwarancja serwis, Palniki. Jestem niedoświadczony w doborze kotłów dlatego właśnie zwróciłem się na forum.

 

zastanawiam się nad wyborem małego ale kotła peletowego a nie zwykłego kotła z z palnikiem.

 

To ty chcesz się bawić w porównania , a ten Biawar to przecież kocioł na pellet a nie jakaś niedoróbka, lub przeróbka węglowego.

Biawar te kotły sprzedaje od lat, dawniej były produkowane w Szwecji, na samych takich porównaniach daleko nie zajedziesz.

Są kotły na pellet których nie polecam, ale Biawara mogę polecić.

PS

Jeszcze można porównać pod względem koloru obudowy, wysokości kotła, itd.......

Właśnie dlatego że jesteś niedoświadczony nie porównuj w ten sposób, ta droga prowadzi na manowce.

 

Co ci da porównanie zładu wody w kotle - jaki wg ciebie powinien być zład?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.