Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawór 4D I Pompa Na Powrocie.


Adam87

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o komfort (patrz wyżej kiminero) to na pewno się opłaca. mając ustawiona prawidłowo krzywą grzewczą w zależności od temperatury zewnętrznej mamy zapewniony komfort grzewczy, nawet przy zamontowanych zaworach termostatycznych. Natomiast oszczędności trudne do ocenienia ale tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno przed zima zdecyduje sie na montaz takiego silownika. Pewnie kluczem do wszystkiego jest dobrze ustawiona krzywa grzewcza. Ale jakos doswiadczalnie ja sprobuje stopniowo ustawic. Czujnik zewnetrzny mam juz zamontowany, tylko jakos obudowe do niego musze wymyslec, poniewaz jak padaja na niego promienie sloneczne to zawyza o duza wartosc pomiar aktualnej temperatury. W chwili obecnej grzeje i tak tylko CWU i zawor jest calkowicie zamkniety na obie domu. Porownanie w sprawie oszczednosci bede mial po zakonczonej zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja ma zawór 4D 2 cale i działa super, co do osłoniecia czujnika to wystarczy go przełożyć na ścianę północną i nie trzeba go osłaniać.Ja mam tak go zainslowanego i działa wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.