Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterowniki Kg Elektronik - Ktoś Zna?


mlodzieniec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że sterownik Tech zaczyna wariować, szukam czegoś na zmianę. W dość dobrej cenie znalazłem sterownik firmy KG Elektronik, Posiada to czego potyrzebuję, czyli sterowanie wentylatorem, pompą CO i pompą CWU, tryb letni też ma co się przyda bo ogrzewam latem wodę przepalając raz na dobę drewnem.

Jeśli ktoś ma jakieś propozycje sterownika do kotła, to poproszę również o wpis, najlepiej od uzytkownika danego modelu. Budżet ok. 250 - 300 zł więc na Bruli braknie, ale nie chce mieć aż tak multimedialnego kotła, więc przeżyję. Tech st28 padł po 5 miesiącach, wyślę im ale juz się zraziłem i wolałbym mieć coś w zapasie bo najczęściej jak się psuje, to zimą i lataj do kotła co godzinę.

Pozdrawiam i dziękuję z gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować więc dopiszę: inny sterownik, jaki mnie interesuje to Euroster 11wb   Ktoś zna, widział, slyszał, uzywał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wiadomość. A tego Eurostera ktoś używa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziekuję za pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firm z nazwą elektronik wyrosło jak grzyby po deszczu.....

Wiem z rozmów,że któreś są lipne, ale nie zapamiętałem które.

Jak kojarzę wiele osób myli produkty KG Elektronik z Electronics... te drugie chyba cieszą się lepszą opinią, ale głowy nie daję.

KG Elektronik  Ci mają taki nowszy z ekranem dotykowym, miałem okazję się pobawić na sucho, nawet prosty w obsłudze i cieszy oko

WAN Elektronik z tych kiedyś chyba miałem okazję jednego rozkręcić, brrry

Inter Electronics tutaj jak dodasz liczbę mnogą do tego co ma producent bruli.. to wejdziesz też na ich stronę... niby przypadkiem chyba

K2 Electronics  te mnie nie powalają, ale chyba któryś miał nawet czujnik spalin

Electronics

 

jak chcesz sobie za jakiś czas zrobić multimedialny kocioł, to poszukaj stera o nazwie spr-11, obsługuje dmuchawkę, pompę c.o., cwu, ma wyjście na panel domowy ppx albo modułu internetowy bet. Srupsy-dupsy można dokupić później, sam ster z tych dobrych i mieści się w twoich widełkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wiaodmość. Nie mam zamiaru robić multimedialnego kotła, aby tylko ogrzewał zimą dom i tyle. Potrzebne mi sterowanie pompą co i cwu oraz dmuchawą. PIDa nie potrzebuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.