Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobór Rur Miedzianych


artuss811

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do wykonania małą instalacje a dokładnie podłączy piec z rozdzielaczem bojler i pompę to wszystko na odcinku 3m

Proszę powiedzieć jakie stosować rury miedziane pod następujące gwinty takie jak 1/2", 3/4" i 1" bo przeglądając oferty sklepów jest tego ogrom (przykłądowe średnice zew rur miedzianych 10 12 15 18 22 28 35 42 54)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz, już robiłem podobne instalacji byłem jako pomocnik tylko wtedy nie interesowało mnie średnice rur złączek, bo to już było tylko się docinało i leciało z robotą. A teraz jak muszę wszystko sam od początku do końca zrobić pojawiają się pytania. I jeszcze jedno lamerskie pytanie, nie mogę rozgryźć gwintów zew i wew pieca i naczynia wyrównawczego, w naczyniu mierząc suwmiarka wychodzi mi około 30mm gwint wew,  przy piecu wyjście i wejście ma 40,2 gwint zew jakie to będą przyłącza w calach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz, już robiłem podobne instalacji byłem jako pomocnik tylko wtedy nie interesowało mnie średnice rur złączek, bo to już było tylko się docinało i leciało z robotą. A teraz jak muszę wszystko sam od początku do końca zrobić pojawiają się pytania. I jeszcze jedno lamerskie pytanie, nie mogę rozgryźć gwintów zew i wew pieca i naczynia wyrównawczego, w naczyniu mierząc suwmiarka wychodzi mi około 30mm gwint wew,  przy piecu wyjście i wejście ma 40,2 gwint zew jakie to będą przyłącza w calach.

ad.1 wew.30 mm-1"

ad.2 zew.-40,2 mm-11/2"{6/4}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.