Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"nowa" Czysta Technologia Przetwarzania Węgla Kamiennego.


sambor

Rekomendowane odpowiedzi

Motto

Najczystszą formę energii ma energia nie zużywana.

 

 

To słowa autora, który napisał mały, internetowy "Poradnik dla audytorów energetycznych"

http://www.audyt-energetyczny.net/poradnik-audytora-energetycznego.php

 

Na tych stronach, jest gdzieś informacja o sprawności spalania biomasy jako dodatku do węgla w elektrociepłowniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no tak chyba nie do konca

jesli wezmiemy energie słoneczna która produkuje sporo ciepła ,przez to paruje woda co powoduje 96% swiatowej emisji CO2 to trza by sie zastanowić czy jest to ekologia co nie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a juz widaci słychać i mld euro wydane na ekspertyzy kiedy braknie wody w europie poprostu świat zwariował uważajcie jak za chwilę dojdziemy z ekologia do perfekcji to dojdzie temat kondensacji pary z chłodni kominowych bo mnie już to nawet nie zdziwi ....

 

Z powodu niedoboru wody  to się już przymierzają do odzysku tej pary wodnej z chłodni kominowych - będzie pełny recykling wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I nie robiłem nic, nie wdychałem dymu, popiołów, nie wrzucałem, wyrzucałem opału, tylko leżałem do góry ołówkiem i czytałem co tam na forum i w BTC słychać.

 

A z takim antracytem to trzeba zakupić, przywieźć i przerzucić 2 tony! Wyciągać popiół, jakieś wyczystki czyścić i jeszcze 1500 zł wyszło...

Masakra.

 

Pozdrawiam.

 

Kolego Vernal, tak się składa, że nieco ponad tonę antracytu nabyłem właśnie za ... BTC :) warto było kiedyś kupić koparki i kopać to BTC, dzisiaj warto tylko trzymać .. tak jak trzyma się złoto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.