Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

podsumowując, ja mam tak:

Regulator pokojowy st280 - soft 5.2.1 (wymieniona płytka + aktualizacja)
Moduł Ethernet st-500 - soft 1.2.1
Sterownik pieca  st-450NK H - soft S.256.50.32

wszystko działa elegancko, ale nie przekazuje mi temperatury z regulatora pokojowego na aplikacje mobilną na tablet lub komórkę. Po wejściu na aplikacje online np na laptopie to również nie widzę temperatury pomieszczenia. Pozostałe parametry sa możliwe do regulacji i podglądu.

Czy zostaje mi kontakt z serwisem i chyba mała kłótnia bo mam na meilu jasno napisane, że wystarczy wymienić płytkę w moim st 280. Po wymianie płytki nadal zostałem z tym problemem. Gdyby serwis w meilu mi napsiał, ze owszem zmiana płytki plus aktualizacja sterownika kotła to od razu bym go zapakował i wysłał a tak to znowu wysyłki, kontakt z serwisem.... a miało być tak pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza było brać defro smarta to mielibyscie pełne sterowanie piecem jak i grzejnikami czy podłogówką. Pełne wsparcie bezprzewodowe termostatów.

gdyby to człowiek wczesniej wiedział... przy sasie eco plus bajerach też miało być pełne wsparcie za podobne pieniądze....a znajac życie i moje szczęście to i przy defro miałbym jakis problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie najszybciej będzie z tech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, temat chyba rozwiązany.
po udanym kontakcie z techem okazało się że muszę zaktualizować jeszcze sterownik kotła. Na szczęście w moim przypadku będzie to za darmo (w ramach wczesniej zapłaconej kwoty), muszę tylko wysłać sterownik do serwisu.

Jutro wysyłam sterownik, jak wróci do mnie to da znac czy zadziałało.

miłego wieczorku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jednak rację - super że udało mi się pomóc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, tak było też w moim przypadku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To może jeśli jako grupa wystąpimy do Techa o poważniejsze nas potraktowanie to dodadzą wsparcie dla naszych modułów podobne jak za pomocą e-moduł... Przecież to jakieś jaja jeżeli wciąż z jednej strony "wciskają" takie sterowniki kotła, a z drugiej twierdzą że są stare i się nie nadają. Myślę że dużo osób czyta to forum i się sugeruje wyborem kotła i coraz więcej też porównuje różne platformy do zdalnego zarządzania pracą kotła.

 

Poniżej wersje softów jakie ja posiadam, oczywiście przy poniższej konfiguracji logowanie tylko przez zdalnie.techsterowniki.pl i podgląd i zmiana tylko kilku parametrów. 

 

Moduł GSM - st-65 - soft 2.7.7 
Moduł Ethernet - st-505 - soft 1.2.17
Sterownik kotła  - st-450NK H - soft S.256.51.12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.