Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam st-505

 

Dołożyli coś nowego  w porównaniu do ST-500 ? bo na stronie producenta wydaje mi się że są takie samy opisy. 

Jedynie chyba inny jest ekran do logowania.  Może więcej parametrów potrafi odczytać ?  

Ale to pewnie też sterownik pieca musi mu to umieć pokazać...  jak znam życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożyli coś nowego w porównaniu do ST-500 ? bo na stronie producenta wydaje mi się że są takie samy opisy.

Jedynie chyba inny jest ekran do logowania. Może więcej parametrów potrafi odczytać ?

Ale to pewnie też sterownik pieca musi mu to umieć pokazać... jak znam życie.

Nie wiem jak jest z st-500, ale wydaje mi się że będzie to samo. Jest nowa stronka "emodul.pl" ale z takimi ustawieniami na razie nowsze sterowniki na pelet. Pisał pan z tech-a, że będą zmiany dla sterowników K1 pod st-505 (bo ja mam stetownik K1PRv2 z piecem defro) tak koniec luty-marzec. Ale jak wejdziesz na tą stronkę i kliknij na konto testowe :) normalnie wszystko można ustawiać :) Jak tak będzie to będzie super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Koledzy zastanawiam się nad zakupem modułu internetowego, mam kocioł defro duo uni 25kw.
Najbardziej interesującymi parametrami jakie mnie interesują to:

  • temperatura bieżąca kotła
  • temperatura podajnika
  • poziom paliwa w zasobniku
  • temperatura na sterowniku pokojowym (temperatura w pomieszczeniu)

Natomiast zdalnie wpływać na pracę sterownika:

  • rozpalanie/ wygaszanie kotła
  • zmiana trybu pracy (pompy równoległe, ogrzewanie domu, tryb letni)
  • zmiana temperatury zadanej kotła

Proszę o informację, czy takie funkcje posiada ww moduł internetowy z firmy Tech, oraz czy platforma do sterowania jest dostępna z poziomu aplikacji na smartfony (konkretnie na iphona)

 

Z góry dziękuje za mini recenzje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam ST-505 i tak:

  • temperatura bieżąca kotła   /TAK
  • temperatura podajnika        /TAK
  • poziom paliwa w zasobniku     /TAK
  • temperatura na sterowniku pokojowym (temperatura w pomieszczeniu)   /TAK
I dalej:
  • rozpalanie/ wygaszanie kotła       /NIE
  • zmiana trybu pracy (pompy równoległe, ogrzewanie domu, tryb letni)   /TAK
  • zmiana temperatury zadanej kotła    /TAK
wejdź tu http://emodul.pl  i kliknij na konto testowe :) Mam sterownik K1PRv2 i mają być wprowadzane zmiany w sterowniku, żeby moduł logował się z nim i z tą stronką. Jak tak by było to mamy całkowity dostęp do sterownika przez net :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gilal dzięki za szybką odpowiedź

dopytam jeszcze o aplikację na smartfony, jest takowa? wiesz coś na ten temat? też mam sterownik K1PRv2

 

masz pogodówkę z siłownikiem i termostat pokojowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :)

Jest aplikacja na android i działa.

Tak, pogodówkę, zawór 4D z siłownikiem i panel pokojowy SPK LUX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien wpis uzytkownika ktory dokonal zmiany na nowszy lepszy modol
cyt : 
techsterowniki ***** klientów, gdyż reklamują swój produkt jako uzupełnienie możliwości ST-500, gdyż ten moduł ma tylko podstawowe funkcje i rozpisują, że wersja 505 będzie lepsza i pozwoli na lepsze nadzorowanie pieca z poziomu komputera - jednak jest to tylko mydlenie oczów klienta 


ST-505 nie umożliwia rozszerzenia zakresu funkcji sterowania piecem - gdyż mam sterownik z 2015r i jak stwierdził producent tech - sterownik jest za stary - totalna bzdura - tego nie ma nigdzie w opisach broszur, że sterownik nie będzie współpracował z najnowszymi modułami 

jest to naciąganie klienta na nowe funkcje, których i tak moduł nie zrealizuje - gdyż po kontakcie z dzialem technicznym producenta pisze, że te funkcje tylko mogą być realizowane w sterownikach pieców pelletowych ... 

zabolało mnie to bo gdyż sprzedałem moduł st-500 za 350 zł (kupywałem za 533), zakupiłem z myślą o rozbudowanych możliwościach ST-505 za 456 zł - i nic nie zyskałem, a dołożyłem jeszcze 100 zł do interesu 

NIE POLECAM TEGO MODUŁU, zalecam przed kupnem modułu kontakt z dzialem technicznym producenta czy ten sterownik spełni wasze oczekiwania i zrealizuje wszystkie funkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie zalogować się na stronkę ?

Sprawdzałem moduł, hasła i nic się nie zmieniło, a zalogować się nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, hasło dla modułu mogę  zmienić, a już dalej nie. Czyli to coś sie dzieje w Tech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :)

Jest aplikacja na android i działa.

 

cześć gilal,

dzięki za odpowiedź, czyli rozumiem że jesteś zadowolony.

 

całe to oprzyrządowanie chyba nieprzyczynia się do ekonomi spalania, co? jak uważasz?

tylko do komfortu użytkowania- to moje zdanie?

 

napisz proszę jak nazywa się aplikacja na smartfony bo nigdzie nie mogę "odkryć" tajemniczej nazwy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko do komfortu :) No jak będzie tak jak na " http://emodul.pl " to tam będziesz mógł już sobie poustawiać . O ile to będzie dzałało. Dzisiaj nie mogę nawet  się zalogować, bo coś chyba u nich padło :(

Tu masz stronkę :

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.techsterowniki.pokojowka&hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zalogować się nie można, nawet loginu nie przyjmuje... ! strona http://zdalnie2.techsterowniki.pl/ też nie działa...

 

 

A co do modułu ST-505 to wstyd się przyznać że pięć stów leży spokojnie na półce a ja korzystam ze starego ST-500. 505-ka nawet podglądu parametrów po sieci wewnętrznej niema... a tyle jest naobiecywane...

A tak dla ostrzeżenia... to jakby ktoś chciał podłączyć ST-500 pod sterowniki solarne to trzeba mieć specjalną wersję ST-500 Solar ( o czym nigdzie ni zdaniem nie pisze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tech kombinuje jak koń pod góre, z tymi sterownikami.

Nie mogliby zrobić coś takiego,  że przez neta będzie dostęp do wszystkich parametrów w menu pieca  ?  

To aż takie trudne dla nich ? 

No i żeby statystyki zapisywał.  Tyle i aż tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zalogować się nie można, nawet loginu nie przyjmuje... ! strona http://zdalnie2.techsterowniki.pl/ też nie działa...

 

 

A co do modułu ST-505 to wstyd się przyznać że pięć stów leży spokojnie na półce a ja korzystam ze starego ST-500. 505-ka nawet podglądu parametrów po sieci wewnętrznej niema... a tyle jest naobiecywane...

A tak dla ostrzeżenia... to jakby ktoś chciał podłączyć ST-500 pod sterowniki solarne to trzeba mieć specjalną wersję ST-500 Solar ( o czym nigdzie ni zdaniem nie pisze)

Przed chwilą się zalogowałem na tej stronie. Login i hasło jakie podałem to test
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem sterownik St-880 i moduł internetowy St-505. Sterownik działa bez zarzutów natomiast mam problem z st-505. Uruchomiłem go w sterowniku dostaje adres ip. Problem zaczyna sie przy próbie zalogowania sie na urzadzenie z laptopa - po wpisaniu jego adresu strona sie nie wyświetla, otwiera sie tylko strona urządzenia na telefonie z tym ze po wpisaniu identyfikatora i haseł  administratora oraz użytkownika klikam rejestruj i wyskakuje "niepowodzenie operacji" nie wiem co z tym fantem zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu ciemno :) heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masakra jakaś jest, co drugi dzień mają problemy z serwerem :angry:.

Ktoś kupuje sobie moduł za nie małe pieniądze i nie może z niego korzystać- ŻAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.