Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wejdź w sterownik, moduł internetowy, potem jeszcze raz go odłącz i włącz (w sterowniku), DHCP uaktywnij i zresetuj hasło modułu. Wyjdź i zobacz jeszcze raz IP adres, połącz się z modułem przez net i najpierw ustaw swoje hasła do logowania modułu, zatwierdź. Potem przypisz login i hasła do stronki. Loguj się tu http://zdalnie.techsterowniki.pl

Powinno się udać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak, udało się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sukces, zrobiłem jak napisałeś i ruszyło. Konto się utworzyło ale po zalogowaniu pisze w prawym górnym rogu "moduł internetowy jest odłączony" po sieci lokalnej wszystko działa na aplikacji na telefonie z kolei po przejściu na internet mobilny już się nie łączy. Już mam serdecznie dosyć tego modułu osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu ciemność :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa. Coś im chyba serwer szwankuje lub/może coś zmieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze kazda "zmiana" wiąże sie z wypuszczeniem nowego modelu a poprzedni nie jest kompatybilny. 

Taka chyba polityka firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, podpinam się pod temat.

 

Posiadam st500, o jego brakach jak wiadomo mozna sporo napisać, ale mam sprawę odnośnie aplikacji mobilnej na tebalet lub telefon.

W google play można sciągnąc aplikację Tech sterownik.

Wpisuje wszystkie potrzebne paramatry, aplikacja działa prawidłowo, ale nie wyświetla inoformacji o temperaturze wewnętrznej? dodałem nawet komentarz na google play o tym fakcie i otrzymałem odowiedź, ze wystarczy w ustawieniach aplikacji zmienić ustawienia. 

 

Moje pytanie czy ktoś wie jak zmienic ustawienia w tej aplikacji aby wyswietlała sie temp. wewnętrza?

 

CAM00218_zpssesu4nf6.png

 

oraz chętnie sie zamienię z st500 na st 505 ( oczywiście różnice dopłacę)

odświeżam jeszcze raz mojego posta odnośnie braku temperatury wewnętrznej na module online i aplikacji.

 

Pisałem w tej sprawie do techa i okazuje się, że moją wersję regulatora nie da się zaktualizować. Jestem zatem zmuszony zmienić regulator bo chce mieć podgląd i edycje temp. pomieszczenia na aplikacji. 

 

moje pytanie:

Na jaki numer wersji oprogramowania zwracać uwagę przy zakupie regulatora st 280 lub st 281 aby wyświetlała się temp pomieszczenia na aplikacji online? 

z góry dzięki za pomoc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem co Ty.

Nie opłaca się kupować nowego regulatora St-280. Ja wysłałem regulator do Tech a tam zamontowali mi nową płytkę i wszystko działa jak należy.

Doszło też kilka nowych funkcji - koszt usługi z przesyłką 150 zł

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co @ z Techem regulator musi obsługiwać soft 4.0.0 i wyższy. 
Ja kupiłem st280 z softem 4.4.0 i wszystko działa jak należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

cześć, odgrzebuje stary temat.
Wysałem dwa dni temu regulator do techa. Dodałem pismo, że chcę wymianę płytki plus aktualizacja która ma na celu wyświetlanie temperatury z regulatora pokojowego.
Dzisiaj mój st280 wrócił do mnie, podłaczyłem i dupa. dalej nie widzę na aplikacji mobilnej temp pokojowej z regulatora pokojowego.

soft, który obecnie mam na st28o to - 5.2.1

czy ktoś wie czemu nie widzę temperatury pokojowej na aplikacji online?

 

aha i dodam jeszcze, że w tym roku wymiana płytki i aktualizacja to 250zł więc liczę, że to kwestia ustawienia o którym nie mam pojęcia :) będe wdzieczny za wszelkie informacje zanim zadzwonie do techa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, a jak masz ustawiony sterownik "regulator pokojowy" ? Musi być "regulator tech" i (jak dobrze pamiętam) w panelu pokojowym "sterowanie kotłem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz wersje modolu internetowego? bo chyba tu tkwi problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w Tech bo cos mi sie kojarzy, ze ten modul nie ma mozliwosci zmiany temp. i podgladu jej przez internet na regulatorze i z regulatora pokojowego, dopiero wyzszy model i nowawerja modulu WiFi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połączeniu z st-505 jest na pewno bo sam miałem, ale z st-500 nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, odgrzebuje stary temat.

Wysałem dwa dni temu regulator do techa. Dodałem pismo, że chcę wymianę płytki plus aktualizacja która ma na celu wyświetlanie temperatury z regulatora pokojowego.

Dzisiaj mój st280 wrócił do mnie, podłaczyłem i dupa. dalej nie widzę na aplikacji mobilnej temp pokojowej z regulatora pokojowego.

 

soft, który obecnie mam na st28o to - 5.2.1

 

czy ktoś wie czemu nie widzę temperatury pokojowej na aplikacji online?

 

aha i dodam jeszcze, że w tym roku wymiana płytki i aktualizacja to 250zł więc liczę, że to kwestia ustawienia o którym nie mam pojęcia :) będe wdzieczny za wszelkie informacje zanim zadzwonie do techa.

 

 

Witam,

 

wydaje mi sie że to nie jest problem ustawień, być może potrzebna jest aktualizacja sterownika pieca. Ja wysyłałem do techa komplet(regulator pokojowy + sterownik pieca)- miałem ten sam problem. Sprawdze jaką mam teraz wersje i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj soft do sterownika st280 to 4.4.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w sterowniku głównym (przy kotle) masz najnowszy soft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,sterownik st-480 ma soft 1.3.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A panel pokojowy, też nowy soft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza było brać defro smarta to mielibyscie pełne sterowanie piecem jak i grzejnikami czy podłogówką. Pełne wsparcie bezprzewodowe termostatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.