Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem Z Ustawieniem Tłokowca Ekt Grobelny 15 Kw


mietek440

Rekomendowane odpowiedzi

Kocioł jest w trakcie rozpalania . Co zrobić gdy po zakończeniu trybu praca kocioł po raz pierwszy wchodzi w tryb podtrzymania a na palniku jest znikoma ilość żaru niewystarczająca dla podtrzymania ? Pomóżcie bo już mnie to trochę :angry: . Jeszcze trochę i zamieszkam w kotłowni . Jak bardzo mogę wydłużyć tryb praca tak aby nie wygasł w podtrzymaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej doradzał kolega redo wypóbuj i pozostaw aż sam sie ustawi gdyby wygasł całkowicie to zwiększ czasy przedmuchu w podtrzymaniu ale delikatnie po troszeczku z wyczuciem. Czytałem że inni użytkownicy Grobelnego także mieli problemy z ustawieniami palenia na początku ale po doradach inych forumowiczów dochodzili do pełni satysfakcji dlatego poszukaj na tym forum o problemach z paleniem lub spalaniem ogólnie ale najlepiej w takim jak twój piec . Ja czytam to forum regularnie od 2=3 lat i zawsze coś ciekawego się doszkolę, douczę,  a i dla przyjemnego hobby.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.